Dolabınıza Yatırımın Yolları

Göz kamaştıran yeni bir otomobil satın almaktan bir seks fantezinizi gerçekleştirmeye kadar her şeyi ilk seferinde doğru yapmaya dair birkaç tavsiye veriyoruz. Belki tek seferle kalmaz diye...

24 Aralık 2015

Dolabınıza Yatırımın Yolları

İyi bir zam mı aldınız? Ya da varlığından bihaber olduğunuz teyzenizden miras mı kaldı? Her şekilde, gardırobunuz için kaliteli esas parçalara yatırım yapmak, gelen parayı harcamak için çok iyi bir yöntem: Mükemmel bir çift ayakkabı ya da özel dikim bir takım elbise gibi asla eskimeyecek seçeneklere yönelin. İşte göz önüne almanız gereken birkaç şey:

 

*** Trendleri unutun. Eğer para dert değilse, hangi trend “in” olursa olsun, her zaman giyebileceğiniz esaslı parçalara yatırım yapın.

*** Mağazanın garanti verip vermediğine bakın. Birçok marka, ürünlerinde bir sorun çıkarsa onları değişim ya da tamir için geri alıyor. Özellikle çanta ve ayakkabılar için bu şart.

*** Satış elemanı arkadaşınız değil, o yüzden yanınızda size gerçeği söyleyecek birini götürün.

*** İnternetten alışveriş tabii ki çok iyi ama hiçbir şey kıyafetleri mağazada denemekten daha iyi bir seçenek değil. Online alışveriş tek yolsa, aldığınız ürün üzerinize istediğiniz gibi oturmadığında ücretsiz iade edebileceğiniz bir site seçin.

*** “Nasıl olsa ikinci el satışı olan sitelerde satarım” diye düşünüp gereksiz bir meblağ harcamayın. Şunu kabul edelim; aldığınızı satmaya üşeneceksiniz ya da ayrılamayacak kadar çok seveceksiniz.


Alexander Skarsgard'ın Festival Stili

STİL DANIŞMANI | Alexander Skarsgard'ın Festival Stili

Benedict Cumberbatch’ın Avengers Stili

STİL DANIŞMANI | Benedict Cumberbatch’ın Avengers Stili

David Beckham ve Oğlundan Smokin Giyme Dersi

STİL DANIŞMANI | David Beckham ve Oğlundan Smokin Giyme Dersi

Eddie Murphy'den Sportif Giyinme Dersi

STİL DANIŞMANI | Eddie Murphy'den Sportif Giyinme Dersi

Sezonun Fark Yaratan Jean Tasarımları

STİL DANIŞMANI | Sezonun Fark Yaratan Jean Tasarımları

Stil Danışmanı: Triko Giymenin 3 Yolu

STİL DANIŞMANI | Stil Danışmanı: Triko Giymenin 3 Yolu

Daha Fazla Göster