Kim demiş lacivert ve siyah bir arada olmaz diye!

Şu aralar modadaki en heyecan verici trendlerden biri kuralsızlık. Eski zamanların aksine günümüzde stil kurallarını artık kişiler belirliyor. Sandaletle birlikte giyilen çoraplar (buna pek iyi gözle bakmasak da), karışık desenler, siyah ve lacivertin birlikte giyilmesi… Bir dönemin ‘yasaklıları’ yeniden moda sahnesinde yerini alıyor. Özellikle ‘siyah ve lacivert bir arada kullanılamaz’ kuralı, bir tür modern zaman efsanesine dönüşmek üzere.

10 Ekim 2017

Kim demiş lacivert ve siyah bir arada olmaz diye!

Robert Pattinson, Londra son çıkartmasında bize tam da bunu kanıtlayacak bir kıyafetle karşımızdaydı. Siyah ve lacivert sadece birlikte güzel gözükmekle kalmıyor, aynı zamanda birbirlerini tamamlıyorlar. Bu iki rengi bir arada kullanmak, tek renk ya da farklı renkleri birbirleriyle kombinlemekten daha derinlikli bir görüntü yaratıyor. 

Robert Pattinson’ın lacivert deri ceketinin altına giydiği düz siyah tişört ve açık mavi gömlek, sadece kıyafet dokusunu göstermekle kalmıyor, aynı zamanda pratik bir yol da sunuyor. Sonbaharın değişken havaları için ideal kıyafeti bulmak zor olsa da Pattinson gibi katmanlı kıyafetler tercih etmek bu garip mevsime karşı gardınızı almanızı sağlayacak. Pattinson’ın bu görüntüsünü tamamlamak için kullandığı retro güneş gözlüğü ve fütüristik spor ayakkabıları tam da kendine has tarzını yansıtıyor. 


Stil Danışmanı: Triko Giymenin 3 Yolu

STİL DANIŞMANI | Stil Danışmanı: Triko Giymenin 3 Yolu

Ofis Yılbaşı Partisine Ne Giymeli?

STİL DANIŞMANI | Ofis Yılbaşı Partisine Ne Giymeli?

Brad Pitt’in ‘Fight Club’ Tarzından İlham Alıyoruz

STİL DANIŞMANI | Brad Pitt’in ‘Fight Club’ Tarzından İlham Alıyoruz

Donald Glover’dan Desen Üstüne Desen Dersleri

STİL DANIŞMANI | Donald Glover’dan Desen Üstüne Desen Dersleri

Brooks Brothers ile Yaz Stilinize Yeni Bir Dokunuş Gerçekleştirin

STİL DANIŞMANI | Brooks Brothers ile Yaz Stilinize Yeni Bir Dokunuş Gerçekleştirin

Her Ortama Uyum Sağlayan Çizgili Tişörtler

STİL DANIŞMANI | Her Ortama Uyum Sağlayan Çizgili Tişörtler

Daha Fazla Göster