Ceyda Hürcan

Ceyda Hürcan
Hayat Rehberi

Sevgilinizle Aynı Eve Taşınmadan Bilmeniz Gerekenler

Bir insana onunla aynı banyoyu paylaşacak kadar değer veriyorsunuz. Tebrikler! Canınızı sıkmak istemeyiz ama bu hiç de kolay bir karar değil. Ama merak etmeyin, durumu en kolay hale getirmenize yardımcı olacak tavsiyelerimiz var.
Yazı Ceyda Hürcan
Ceyda Hürcan
Hayat Rehberi

Acil Durum Ev Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Kız arkadaşınızın gelmesine sadece bir saat mi var? Panik olmayın, sadece temizleyin.
Yazı Ceyda Hürcan
Ceyda Hürcan
Hayat Rehberi

Arkadaş Grubundaki Son Bekar Erkek Olmak mı?

Sosyal çevrenizdeki son bekar olmak nasıl bir his? Gerçekten geride mi kalıyorsunuz, yoksa bu sizin için cesur bir dünyanın yeni başlangıcı mı?
Yazı Ceyda Hürcan
Ceyda Hürcan
Teknoloji

iPhone için En İyi Alternatif Şarj Kabloları

Şarj kablonuzun her tarafında açılmalar, bükülmeler ve kırılmalar mı var? Tüm bunlara rağmen her seferinde kendinizi Apple’ın ürettiği şarj kablolarını satın almaya çalışırken mi buluyorsunuz? Size denenmiş en iyi alternatif şarj kablolarıyla geldik.
Yazı Ceyda Hürcan
Ceyda Hürcan
Travel

GQXBrothers: Bir Centilmenin Favori Hafta Sonu Destinasyonları

Her tatil güzeldir ama erkek erkeğe tatil bambaşkadır.
Yazı Ceyda HürcanFotoğraf Shutterstock
Ceyda Hürcan
Teknoloji

Yeni favori oyuncağımız

Sizi dünyanın en küçük ve ince cep telefonuyla tanıştıralım. Aynı zamanda dünyanın ilk stres çarkı telefonu olma özelliğini de taşıyor. 1,4 inç ekran, 8 GB genişletebilir hafıza ve yaşamınızdaki tüm streslere cevap. Daha ne olsun?
Yazı Ceyda Hürcan
Ceyda Hürcan
Stil Danışmanı

Kim demiş lacivert ve siyah bir arada olmaz diye!

Şu aralar modadaki en heyecan verici trendlerden biri kuralsızlık. Eski zamanların aksine günümüzde stil kurallarını artık kişiler belirliyor. Sandaletle birlikte giyilen çoraplar (buna pek iyi gözle bakmasak da), karışık desenler, siyah ve lacivertin birlikte giyilmesi… Bir dönemin ‘yasaklıları’ yeniden moda sahnesinde yerini alıyor. Özellikle ‘siyah ve lacivert bir arada kullanılamaz’ kuralı, bir tür modern zaman efsanesine dönüşmek üzere.
Yazı Ceyda HürcanFotoğraf Getty Images Turkey
Ceyda Hürcan
Moda

Trend Alarmı: Ekstra Bol Pantolonlar

En rahat ettiğimiz giyim tarzı bu sezon fazlasıyla trend beyler! Yaşadık! Bol pantolonları altınıza çekip dilediğiniz ortamda boy gösterebilirsiniz. Asla özensiz gözükmeyeceksiniz, garanti veriyoruz. Nasıl kombinleyeceğiniz, nerede bulacağınız ise galeride.
Yazı Ceyda HürcanDerleyen Ceyda Hürcan
Ceyda Hürcan
Business

Ofiste Yeni Üniformanız: Jean

Eğer takım elbise giymenin zorunlu olmadığı bir işte çalışıyorsanız, jean pantolonlar canvas pantolonlara en güzel alternatif. Jeani de David Gandy gibi bir kaç adımda şıklaştırabilirsiniz. İşte başlıyoruz.
Yazı Ceyda Hürcan
İleri