90’ların Cool Adam İmajını 5 Parça İle Yakala
Stil

90’ların Cool Adam İmajını 5 Parça İle Yakala

Büyük beden takımlardan, küçük çerçeveli gözlüklere, Brad Pitt, Lenny Kravitz ve Joey Tribbiani’den stil notları çıkarıyoruz. 5 gardırop demirbaşıyla 1999 çok geride kalmış olsa da partiyi devam ettiriyoruz.

Şöyle bir 90’lara geri dönünce anılarda minik peluşlar, balyajlı saçlar, ünlü çiftlerin altın çağı (JT ve Brit, Brad ve Jen, Posh ve Becks). Bizim için 20.yüzyılın son bölümü siyah ve sepia tonlu fotoğraflar, göz alıcı “oversize” silüetler, omuzlardan akan kaliteli kumaşlar… 90’ların cool adam imajını uygulamaya gelindiğindeyse tüm gözler o üçlüde! Brad pİtt, Lenny Kravitz ve herkesin favori kazanovası Joey Tirbbiani. 

Peki bu güçlü üçlünün ’90’lar imajıyla ilgili neyi bu kadar çok seviyoruz? Liselilerin salındığı her romantik komediyi bir kenara bırakın, bu üçlü söz konusu 10 yılın stilini şekillendirdi. Brad Pitt, sarının tonlarında parlayan saçları, derin V yakaları ile geleneksel bir gönül hırsızı. Lenny Kravitz ise daha grunge etkili ve keskin bir rotayla 90’larda yol alıyor. Peki Joey? O zaten hem arkadaş olup Sahil Güvenlik bölümlerini izleyeceğimiz, birlikte takılabileceğimiz ve onun gibi olmak istediğimiz komşu çocuğu. 

90’ların cool’luk markasını giymek isteyenlere, işte Pitt, Kravitz ve Tribbiani’nin gardırobundan 5 demirbaş ile muhteşem rehber!

British GQ

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası