Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

Bullet Train filminin basın turunda Brad Pitt'in stil seçimi çok açıktı: keten takımlar.

02 Ağustos 2022

Brad Pitt'in Keten Takımlarının Tuhaf Hikayesi

Paris'te bir sıcak hava dalgası tüm gücüyle hissedilirken bir filmi tanıtmanız gerektiğinde, iki önemli amacı dengelemeniz şart olduğunda ne giyilir? Basın için iyi görünmeli ve vücudunuzu serin tutmalısınız. Brad Pitt bariz bir çözüm buldu: keten bir takım.

GQ'nun globsl kapak yıldızı, yeni filmi aksiyon-komedi Bullet Train'i tanıtmak için Seine Nehri'ne gece giyilebilecek takımlar ve resmi kıyafetler arasındaki çizgiyi kaldırarak sadece Brad Pitt'in kotarabileceği bir şekilde geldi: büzgülü pantolonlarla (!), paslı kırmızı bir henley tişörtle (tuhaf bir şekilde düğmeler yerine kopçalı kapamalara sahip), sarı aviator güneş gözlükleri ve beyaz slip-on spor ayakkabılarla... Brad Pitt hep göz alıcı. Bu takımla Paris'te bir kırmızı halıda poz veriyor da olabilir, Hollywood Hills'deki evinin mutfağında size soğuk ya da oda sıcaklığında içecek seçenekleri sunuyor da... Ve her iki senaryoda da bu kıyafet mantıklı.

Brad Pitt Keten Takım

Takım elbise o kadar Pitt ki, son birkaç gün içinde inanılmaz derecede benzer iki takım daha giydikten sonra, Bullet Train basın turunun Paris ayağı için bu özel stili üniformasını yapmış gibi görünüyor. Cumartesi günü giydiği turuncu seçenğine ek olarak, Pazar günkü bir basın etkinliğinde haki renginde biraz farklı fermuarlı bir tarz ve Pazartesi günkü filmin galasıyla neredeyse aynı arduvaz grisi ketenden bol kesim bir seçeneği giydi.

Pitt'in kıyafetleri, tasarımcının bir temsilcisi tarafından onaylanan tasarımcı Haans Nicholas Mott tarafından özel olarak yapıldı. Mott ayrıca New York merkezli marka Anecho'nun kurucu ortağı.

Brad Pitt Keten Takım

Üniforma bir imajı benimsemek - özellikle bu üniforma biraz garip, gayet havadar ve kırmızı halıda spontane hareketlere izin veriyorsa - GQ kapak hikayesinde kariyerinin “son ayağı, bu son dönemi veya üç aylık dönemi” olaeka adladıran 58 yaşındaki aktör için kulağa oldukça mantıklı geliyor. Belli bir noktada, bir film yıldızı olsanız da olmasanız da, muhtemelen nefes alabilen keten lifi dokuma kıyafetler için kolalı yün takımları değiştirme hakkını kazanmışsınızdır. Bunu stil tercihlerinde bir esneme olarak düşünün. Ve bu esnek seçimlerle nereye giderseniz gidin, sonuçta oradasınız!


Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi

STİL | Tom Cruise 60 Yaşında Hollywood’un En İyi Giyinen Kıdemlisi

Kısa Paça Pantolonlara Lee Pace Tarzı

STİL | Kısa Paça Pantolonlara Lee Pace Tarzı

Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

STİL | Gömlek Yakaları Gittikçe Büyüyor

Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

STİL | Jared Leto'dan Jagger Hareketleri

İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

MODA | İlkbahar/Yaz 2023'ün En Büyük Erkek Giyim Trendleri

Bu Yaz Takım Elbiseler En Seksi Haliyle Geri Döndü

STİL | Bu Yaz Takım Elbiseler En Seksi Haliyle Geri Döndü

Daha Fazla Göster