Stil

Bradley Cooper'ın Pazartesi Sendromuna Karşı Çıkan Stili

Hafta sonu çıkışı, pazartesiye giriş yapmak biraz zor. Ancak Bradley Cooper'ın stil öğretisi bunun da üstesinden geliyor.

19-03/18/gettyimages-1130813669-1552902179.jpgFotoğraf: Getty Images Turkey

Her ne kadar kırmızı halıya kusursuz grand tuvalet görünümüyle giriş yapsa da, Bradley Cooper günlük hayatında tam ters istikamete gidiyor. Rahat ve konforlu tavrından ödün vermek istemeyen ünlü oyuncu, Pazartesi gününü dahi sendromsuz geçirmenin ipuçlarını stiliyle açık ediyor.

Peki Bradley Cooper'ın çabasız cool görünümüne ulaşmak için hangi adımları takip etmelisiniz? Hazırsanız açıklamaya başlıyoruz.

1.İlk adım konforu elden bırakmayan bir sneaker. Havanın güzel olduğu şu günlerde, bir yerden başka bir yere gitmek için yürümek en güzel seçenek. Ve bu esnada ayağınızda, size eşlik edecek konforlu bir sneaker olmalı.

2.Görünümünde sportif alışkanlıklarını devam ettiren Cooper'a eşofman konusunda destek olmak istemiyorsanız, jean veya kanvas bir pantolonla yola devam edebilirsiniz.

3.Son adımsa üst üste giyeceğiniz tişört ve gömleğiniz. Bu mevsimde ceket görevi gören gömleklere daha fazla şans verebilirsiniz.

 

İZLE
Yine, Yeni, Yeniden Batı
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası