Deri Pantolon Günlük Hayatta Giyilebilir mi?
Stil

Deri Pantolon Günlük Hayatta Giyilebilir mi?

Podyumda, dergi çekimlerinde, rockstar'larda çok havalı duruyor. Koleksiyonlarda sıkça gördüğümüz deri pantolonlar 2021'de günlük hayatta kullanılabilir bir forma dönüştü.

Kaynak: Warner Bros Studios

Deri pantolonu günlük hayatta kullanmak isteyenlerin başına gelebilecek her şeyi Friends'de Ross yaşadı. Kah güldük, kah biraz daha güldük ama bir moda fantezisine kapılıp favori kot pantolonu yerine üste oturan bir deri pantolonun kişiye neler yapabileceği yer yer abartılsa da aşağı yukarı böyle bir şey. Rahatsızlık duygusu, formunun bozulabilmesi, darlık seviyesine göre giyip çıkarırken yaşanabilecek tüm tatsızlıklar mıdır bilinmez deri pantolonlar podyumlarda ve sahnelerde salınırken yaygınlaşmadı. Ta ki 2021'de yaygın bir güncelleme görülene dek. 

Belki motor kullananların kılığından belki de rock'n'roll kültüründen dolayı dar kesimle akla yer eden deri pantolonlar erkek koleksiyonlarında artık çok daha bol kesimlerde. Bu moda denkleminde dar kesimi çıkarıp yerine alışılmadık kombinleri koyunca deri pantolon kulağa hiç fena bir fikir gibi gelmiyor. 

Deri Pantolon

Terance Mann/LA Clippers

NBA koridorlarında Terance Mann deri ''jogger'' ile çok havalı. Materyal ve renk farklılığının tüm avantajı stili çok güçlendiriyor. 

 

Bottega Veneta Leather Pants

Slowthai/Bottega Veneta Salon 02 Berlin 

İngiliz rapçi Slowthai, fotoğrafta bir difeleden çıkıyor. Ve markanın davetlisi olarak baştan ayağa çok çalışılmış bir kılıkta. Lakin buradaki monokrom iddiayı uygulamak yerine deri pantolonun kesimine odaklanıyoruz. Kalın dokuma bir bol kesim gömlek ve trençkot pekala deri pantolonla uyum sağlayacaktır. 

Bu arada Ross'un deri pantolonla imtihanını tekrar izlemek isterseniz: 5.sezon 11.bölüm. 

 

AMIRI SONBAHAR 2021 KOLEKSİYONUNDAN STİL TÜYOLARI

Amiri Fall 2021

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası