Amiri Sonbahar 2021 Koleksiyonundan Stil Tüyoları

Los Angeles’ın ‘çabasız’ şıklığını rock’n’roll estetiğiyle birleştirip kısa sürede popüler silüetler yaratan Mike Amiri’nin Sonbahar 2021 koleksiyonu hangi trendleri pekiştiriyor?

16 Nisan 2021

Amiri Sonbahar 2021 Koleksiyonundan Stil Tüyoları

İlkbahar 21 koleksiyonunda çok sevdiği ‘skinny’ pantolonları geride bırakır gibiydi. Yeni koleksiyonlar gösterdi bir rock yıldızı gibi görünmek için likralı kumaşlarla ikinci bir deri gibi görünen pantolonlara mahkum değilsiniz. 

Malum hayat düzeni rahat giyimi bu kadar vazgeçilmez kılmışken lüks ve iyi parçalar giymenin bedeli bu konfordan vazgeçmek olmamalı. 

‘Çabasız şıklığın’ merkezi L.A. sokaklarındaki popüler figürler hem havalı hem de şık göründükleri rahat kesim pantolonların bollaşan paçalarını beyaz spor ayakkabılarının üstüne düşürmeye başladı bile. 

Sonbahar renklerinin en temelleri her zaman gardropta iş yapar. Trendler gelir değişir geçerse, bir aksesuarla ufak bir renkle yakalanması muhtemel. Ama zengin kahveler, siyahlar, griler herkese yetecek gibi. 

Üst giyimde dar kesimden vazgeçmek, oversize akımını benimsemek demek değil. Ceket, kazak, trençkot ya da kabanların omuzlara oturmasına dikkat! Aslında bildiğimiz casual fit parçalar, rahat kesim bir pantolonla benzer bir silüeti oluşturabilir. 


Saint Laurent İlkbahar 2022 Erkek Giyim Koleksiyonu

MODA HAFTALARI | Saint Laurent İlkbahar 2022 Erkek Giyim Koleksiyonu

Ami İlkbahar 2022 Koleksiyonu

MODA HAFTALARI | Ami İlkbahar 2022 Koleksiyonu

The Row İlkbahar 2022 Koleksiyonu

MODA HAFTALARI | The Row İlkbahar 2022 Koleksiyonu

Off-White Sonbahar 2021 Koleksiyonu

MODA HAFTALARI | Off-White Sonbahar 2021 Koleksiyonu

Jacquemus Sonbahar 2021 Koleksiyonu

MODA HAFTALARI | Jacquemus Sonbahar 2021 Koleksiyonu

Giorgio Armani İlkbahar / Yaz 2022 Erkek Giyim Koleksiyonu

MODA HAFTALARI | Giorgio Armani İlkbahar / Yaz 2022 Erkek Giyim Koleksiyonu

Daha Fazla Göster