Her Daim Cool
Stil

Her Daim Cool

Her stile adapte olan bir jean, gardırobumuzun vazgeçilmezi kuşkusuz! Bu jean’ler arasındaki yerini koruyan Levi’s 501, bu yıl 149. yaşını kutluyor.

Klasik indigo jean veya joker bir siyah jean; rengi ne olursa olsun; okazyon ne olursa olsun her daim tercihiniz ise yalnız değilsiniz. Jean stilimizin ayrılmaz bir parçası olalı çok oldu. 1873’ten beri hayatımızda olan, Levi’s tasarımları arasında çizgisini her daim korumayı başaran 501 bu yıl 149. yaşını kutlarken, jean’in moda sahnesinde yarattığı kırılım bir kez daha zihnimizde canlanıyor. Sınırsız kombinasyonla her stile has bir görünüm yaratmanın mümkün olduğu jean’ler, ilk başta dayanıklılıklarıyla kalpleri kazanmış olsa da, cool duruşlarıyla modanın vazgeçilmez bir parçası olmaları fazla vakit almadı. Jean kültürünün doğuşu ve gelişiminde büyük etkiye sahip Levi’s için ise 501 modelinin her zaman farklı bir anlamı oldu. Tam da bu sebeple, marka 501.’in 149. yaşını unutulmaz kılmak adına, kendini “Jean’lerim kendimi özgürce ifade ettiğim bir sayfa” şeklinde ifade eden Boran Kuzum ile bir araya geliyor ve “denim on denim” trendine göz kırpıyor.

Bu kutlamanın bir parçası olarak, her sene köklerine bağlı kalarak yeniden yorumlanmış versiyonunu gördüğümüz 501 modeli, 90’lar esintisiyle yeniden sunuluyor. Bacak ve kalçaya daha rahat oturan tasarım, 90’ların son dönemlerinin havasını, daha slouchy ve loose bir model ile mükemmel bir şekilde yakalıyor.

Levi's, ikonik Original 501 Jean’in Türkiye’deki yüzü, Boran Kuzum. Boran 17 Mart akşamı Wu Bomonti’de eğlence dolu bir geceye ev sahipliği yaptı. 501® kutlamasına özel seçkisinin tanıtıldığı gecede  DJ Berk Büyükakın setin başındaydı.. 

Levi's 501

Bu özel kutlama, globalde farklı iş birliklerini de beraberinde getiriyor. Levi's, 501 '90s modelini tanıtmak için kampanyaya hip-hop mucidi, oyuncu ve yapımcı Kid Cudi, sanatçı ve tasarımcı Tremaine Emory, efsanevi Beastie Boys grubunun kurucu üyesi Mike D., model ve kreatif direktör Gia Seo; Gabriella Karefa-Johnson ve model, müzisyen ve The Paranoyds punk grubunun üyesi olan Staz Lindes de eşlik ediyor.

Boran Kuzum’un 501® kutlamasına özel seçkisi sezon boyunca mağazalarda ve levis.com.tr’de yer alacak.

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İLGİLİ İÇERİKLER Levis levis 501 boran kuzum
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası