Paul Mescal Hala Connell'ın Zincirini Takıyor
Stil

Paul Mescal Hala Connell'ın Zincirini Takıyor

İnternet meme'lerinin zincirli kahramanı Paul Mescal!

Karantina yazı çok sıcaktı. Ve internet bazı ısı yükseklikleri için Paul Mescal'ı suçladı. Sally Rooney'nin hit romanı Normal People'ın BBC uyarlamasında Connell Waldron olarak ekrana geldiğinde aktör büyük ilgi gördü. Connell, insanların fiziksel temas için özlem duyduğu bir zamanda manik bir peri rüyasının nazik çocuğuydu - ve viral olacak bir zincir takıyordu.

Mescal'ın Normal People gardırobunun çoğunda - bol tişörtler ve şortlar - dikkate değer bir şey olmamasına rağmen, gerçekten parlayan bir parça göze çarptı: kolyesi. Göğsünün üzerinde gevşek bir şekilde sallanan, jilet gibi ince, gümüş bir zincir izleyenleri birbirine bağladı. Bir tweet'te, "Normal People'ı bitirdim ve Connell'in zincirinin artık beni bu hayata bağlayan tek şey olduğunu bildirmek için buradayım" deniyordu bir diğerindeyse "Connell'in boynundaki gümüş zincir olmak için ne yapardım."!

@connellschain Instagram hesabı ortaya çıktığında Connell/Mescal'ın zincirine olan hayranlık kendi resmi olmayan platformuna kavuştu. Hesap birkaç gün içinde 100.000'den fazla takipçi topladı.

Alışveriş platformu Lyst, TV dizisinin yayınlanmasının ardından zincir kolye aramalarının haftada yüzde 23 arttığını gösteren istatistikleri paylaştı. İlk bölümün yayınlanmasından sonraki 24 saat içinde "gümüş" ve "zincir kolye" erkek takıları için en sık kullanılan arama terimleri oldu.

Paul Mescal

Yapımcılar, küçük ama baştan çıkarıcı bir mücevher parçasının sahip olacağı sismik etkinin görünüşte gayet farkındaydılar ve yakın planlar sıkça ekrandaydı. “Kesinlikle Connell'in kimliğinin bir parçası. Mescal o dönemde The Cut'a verdiği röportajda "Başka bir karakter giyseydi, tamamen farklı olurdu. Connell'a çok uyuyor, ”dedi 

Ve önceki gece, Normal People iki yıldan fazla bir süre önce yayınlanıp sona ermesine rağmen, Mescal hayranlara tutunacak bir şey verdi. 66. BFI Londra Film Festivali sırasında Aftersun galasına katılan Mescal, monogram çizgili bir Gucci takım elbise giydi ve beyaz bir kısa atletle tamamladı. Boynuna dolanan? İki ince, alçakgönüllü sessiz zincir... Cartier parçalar, Normal People'da görülenleri andırıyor (muhtemelen çok daha pahalı olsa da).

British GQ

İZLE
Ryan Gosling Yeniden Hollywood’da
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası