Katlanarak Dünyanızı Değiştirecek: Samsung Galaxy Z Fold2

Tüm hayatımızı giderek daha çok cebimize sığdırdığımız bir dünyada, kullandığımız telefondan beklentilerimiz de her geçen gün artıyor. Samsung’un üçüncü nesil katlanabilir cihazı Galaxy Z Fold2, tasarımı ve teknolojisiyle tüm beklentileri karşılayacak bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor.

22 Eylül 2020

Katlanarak Dünyanızı Değiştirecek: Samsung Galaxy Z Fold2

İşimizi, toplantılarımızı mobil cihazlarımızdan yapıyoruz. Yol tarifini telefonumuzdan alıp, yeteneklerimizi izlediğimiz videolarla geliştiriyoruz. Dünyayı artık teknolojiyi takip eden değil, teknolojiyi yaratan markalar yönlendiriyor. Siz de teknoloji yaratanların peşindeyseniz, Samsung’un yeni cep telefonu Galaxy Z Fold2 ile tanışmanızın tam zamanı.

Samsung Galaxy Z Fold2, pek çok görseli ve dosyayı yan yana görüntüleyebilme, ön izleme yapabilme, dosyalar arası hızlı geçiş yapma imkânı sunuyor. Serinin en geniş açık ve kapalı ekranına sahip cihaz, 6.2 inçlik Sonsuz-O Kapak Ekranı ile kapağını açmadan pek çok işlemi yapmaya fırsat tanıyor. Açıldığında 7.6 inç genişliğe ulaşan ana ekranın yanı sıra cihaz kaydırma ve oyunlar esnasında akıcılık sağlayan 120Hz uyumlu yenileme hızıyla dudak uçuklatıyor. Gelelim müzik deneyimine... Stereo etkisi ve çift hoparlörüyle Fold2, tüm Galaxy cihazları arasında farklı bir yere sahip. UWB (Geniş Paylaşım Ağı) teknolojisi ise dosyalarınızı kablo yığını olmadan paylaşabilme imkânı sunuyor. En güzel haber ise, uzun pil ömrü sayesinde tüm bunları şarj derdini düşünmeden yapabilecek olmanız.

Kısaca Samsung Galaxy Z Fold2, kişisel bilgisayarınızı aratmayan bir deneyim sunuyor!

Mobil cihaz dünyasında yeni bir kategori oluşturan Samsung Galaxy Z Fold2’yi 4 Eylül – 1 Ekim 23:59 arasında ön sipariş ile satın alacaklara Galaxy Buds Live hediye edilecek. https://shop.samsung.com/tr

 

 


iPhone 14 Pro Apple'ın En Profesyonel Telefonu Olacak

TEKNOLOJİ | iPhone 14 Pro Apple'ın En Profesyonel Telefonu Olacak

En İyi Fitness Takip Cihazları

FITNESS | En İyi Fitness Takip Cihazları

iOS 16: Apple'ın Lansmanda Bahsetmediği 20 Gizli Özellik

TEKNOLOJİ | iOS 16: Apple'ın Lansmanda Bahsetmediği 20 Gizli Özellik

MSI’ın Stealth GS77 Laptopu Oyuncular için Fazla mı İyi?

TEKNOLOJİ | MSI’ın Stealth GS77 Laptopu Oyuncular için Fazla mı İyi?

iPhone 14 Pro, Apple Watch'un Rakipsiz Olmasını Sağlayan En İyi Özelliğine Sahip Olabilir

TEKNOLOJİ | iPhone 14 Pro, Apple Watch'un Rakipsiz Olmasını Sağlayan En İyi Özelliğine Sahip Olabilir

Samsung Galaxy S21 Ailesinin En Yenisiyle Tanışın!

TEKNOLOJİ | Samsung Galaxy S21 Ailesinin En Yenisiyle Tanışın!

Daha Fazla Göster