Seden Mestan

Seden Mestan
Popüler

25. İstanbul Caz Festivali başladı

25 yıldır caz ve dahası...
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Moda

Ve beklenen an geldi: Jacquemus, ilk erkek koleksiyonuyla karşımızda

Simon Porté Jacquemus, merakla beklenen ilk erkek koleksiyonunu Paris Moda Haftası kapsamında tanıttı. "Paris Moda Haftası" dememiz kafanızı karıştırmasın; Jacquemus'un 2019 İlkbahar/Yaz sezonu için hazırlanan Le Gadjo adlı bu koleksiyonu, Marsilya'da düzenlenen bir defileyle görücüye çıktı. Yer olarak Marsilya'nın seçilmesinin özel bir nedeni var elbette: Güney Fransa'da doğup büyüyen ünlü tasarımcı, koleksiyonunda da bu coğrafyanın stilinden ve renklerinden ilham almış. "Moda dünyasında çok fazla Akdenizli yok" diyen Jacquemus'un erkeği tam da bu Akdenizli kimliğine yaraşır şekilde maskülen, rahat ve farklı renklere açık...
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Moda

Jacquemus'ün ilk erkek koleksiyonuyla tanışma vakti

Ve Jacquemus erkek stiline de imzasını atar...
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Bakım

James Bond'dan ilhamla: Zamana meydan okuyan saçlar

Başlığı okuduğunuz anda o meşhur açılış müziği aklınızda çalmaya başladı, biliyoruz. Aslında sadece bu da değil; meşhur replikleri, afili jestleri, jilet gibi kıyafetleri ve nefes kesici güzellikteki flörtleriyle James Bond, herkesin hafızasında güçlü bir yere sahip. Neredeyse altmış yıldır, tüm dünyadaki erkeklere stil rehberliği yapan 007 lakaplı bu casusun her koşulda kusursuz durabilen saçları ise gelip geçici tüm trendlere meydan okuyor. Ufukta Clear ana sponsorluğunda gerçekleşecek Men of the Year ödül töreni gözükmeye başlamışken, bu ihtişamlı geceye ilham olması için James Bond'un peşine takıldık. Tabii ki belaya bulaşmak için değil, onun her daim cool saç stillerini keşfetmek için... #GQMOTYbyClear
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Popüler

Tüm güçlü kadınlar bir arada: Jessica Jones'un kamera arkasına davetlisiniz

Marvel dünyasından Netflix'e transfer olan Jessica Jones'un ikinci sezonundan kamera arkası görüntüler, Türkiye'de ilk kez GQ.com.tr'de.
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Teknoloji

Elon Musk yine ne yapıyor?

Tüm dünyanın gündeminde yine onun adı var.
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Moda

Gucci yine renkli yine özgün

Hayatın her alanından özgün ilhamların peşine düşerek Gucci'yi her zamankinden de özgün bir noktaya taşıyan tasarımcı Alessandro Michele, Prefall '18 koleksiyonunda yine sıra dışı formüller uyguluyor. Koleksiyonun kampanya çekimi için ünlü yönetmen Dario Argento'nun filmlerinin izinden giden Michele, filmlerdeki atmosferi yakalayabilmek için koleksiyonun kendisi kadar çarpıcı mekanlar seçmiş. Sonbahar-Kış 2018/19 sezonunda tanıtılacak Gucci x Major League Baseball işbirliğinden parçaları ilk kez görücüye çıkaran kampanya çekimi, Michele'nin elinin değdiği her iş gibi ezber bozmaya hazırlanıyor. (Fotoğraflar: Peter Schlesinger)
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Popüler

Caza sevdalı bir mekan: The Badau

İstanbul'un kıymeti yeniden anlaşılan mahallelerden biri Kadıköy'deki Yeldeğirmeni. Haydarpaşa Tren İstasyonu'nu inşa eden yabancı mühendisler için 1800'lü yılların sonunda dikilen apartmanlara sahip bu karakterli mahalle, bugün birçok sanatçı stüdyosuna, kafeye ve nev-i şahsına münhasır işletmeye ev sahipliği yapıyor. Yaklaşımını bir ‘müdavim mekanı’ olarak tanımlayan The Badau da bunlardan biri.
Yazı Seden MestanFotoğraf Orçun Kaya
Seden Mestan
Stil

Mr. Robot'un stilini hack'ledik (Ve hiç zor olmadı)

Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Dergi Konuları

#GQYeniNesil: Babaları gibi yetenekli çocuklar

Yetenek onların genlerinde var.
Yazı Seden MestanFotoğraf Ekin Özbiçer
Seden Mestan
Popüler

Instagram takibi: Joe Keery

Joe Keery adını ilk gördüğünüzde kim olduğunu hemen anlayamıyorsanız, üzülmeyin. Neticede onunla çok yakın bir zaman önce tanıştık. Stranger Things dizisinin havalı çocuğu Steve Harrington rolüyle karşımıza çıkan ve kısa zamanda bize kendini sevdiren 25 yaşındaki aktör önümüzdeki yıllarda sıkça karşımıza çıkacak muhtemelen. Bir yandan da Post Animal adlı grubuyla müzik kariyerine de tam gaz devam eden Joe, günümüz kuşağının yeni starlarından. (Instagram: @uncle_jeezy)
Yazı Seden Mestan