Yeme-İçme

Avengers Ekibi Yemek Masasında

Chef filmiyle gastronomik yeteneklerini gözler önüne seren Jon Favreau, Netflix’in yeni programında Avengers ekibini ağırlıyor.

Jon Favreau’yu büyük ihtimalle Iron Man’in yardımcısı Hogan rolünden tanıyorsunuz. Ancak ünlü aktörün oyunculuk dışındaki diğer meziyetlerinden haberiniz var mı? Yaklaşık beş yıl boyunca ‘Dinner for Five’ adlı televizyon programında gastronomik yeteneklerini öğrendiğimiz Favreau, bu yeteneğini 2014 yapımı Chef filmiyle tekrardan gözler önüne sermişti. Ünlü sanatçının şimdiki durağı ise Netflix’in yeni yapımı ‘The Chef Show’ oldu. Kore mutfağı konusunda Amerika’nın en dikkat çeken isimlerden biri olan Roy Choi ile birlikte programı yönetecek olan Favreau’nun ilk konukları ise hepimizin yakından tanıdığını isimler.

 

Çoğunlukla Amerika’nın kendine özgü gastronomik dünyasını gözlemleyebileceğimiz yapımın ilk misafirleri Avengers ekibi. Yayınlanan fragmanda Robert Downey Jr, Tom Holland, Gwyneth Paltrow, David Chang ve Russo Kardeşler gibi isimler, Favreau’nun özel hazırladığı yemeklerin tadına bakıyorlar. 7 Haziran’da Netflix’de yayınlanacak olan yapımın ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

İZLE
UYSALLAR GQ HYPE'TA
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası