Avengers Ekibi Yemek Masasında

Chef filmiyle gastronomik yeteneklerini gözler önüne seren Jon Favreau, Netflix’in yeni programında Avengers ekibini ağırlıyor.

23 Mayıs 2019

Jon Favreau’yu büyük ihtimalle Iron Man’in yardımcısı Hogan rolünden tanıyorsunuz. Ancak ünlü aktörün oyunculuk dışındaki diğer meziyetlerinden haberiniz var mı? Yaklaşık beş yıl boyunca ‘Dinner for Five’ adlı televizyon programında gastronomik yeteneklerini öğrendiğimiz Favreau, bu yeteneğini 2014 yapımı Chef filmiyle tekrardan gözler önüne sermişti. Ünlü sanatçının şimdiki durağı ise Netflix’in yeni yapımı ‘The Chef Show’ oldu. Kore mutfağı konusunda Amerika’nın en dikkat çeken isimlerden biri olan Roy Choi ile birlikte programı yönetecek olan Favreau’nun ilk konukları ise hepimizin yakından tanıdığını isimler.

 

Çoğunlukla Amerika’nın kendine özgü gastronomik dünyasını gözlemleyebileceğimiz yapımın ilk misafirleri Avengers ekibi. Yayınlanan fragmanda Robert Downey Jr, Tom Holland, Gwyneth Paltrow, David Chang ve Russo Kardeşler gibi isimler, Favreau’nun özel hazırladığı yemeklerin tadına bakıyorlar. 7 Haziran’da Netflix’de yayınlanacak olan yapımın ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 


Stres Anında Besinlerin Gücünden Faydalanın

YEME-İÇME | Stres Anında Besinlerin Gücünden Faydalanın

Yalnız Yaşayan Erkekler İçin Tok Tutan Pratik Kahvaltı Önerileri

YEME-İÇME | Yalnız Yaşayan Erkekler İçin Tok Tutan Pratik Kahvaltı Önerileri

Erkeklerin Kalbine İyi Gelen 3 Besin

YEME-İÇME | Erkeklerin Kalbine İyi Gelen 3 Besin

Spor Sonrası Somon ile Beslenin

YEME-İÇME | Spor Sonrası Somon ile Beslenin

Yaz Aylarında Sizi Hastalıklardan Koruyacak 5 besin

YEME-İÇME | Yaz Aylarında Sizi Hastalıklardan Koruyacak 5 besin

Erkeklerin Sık Yaptığı 5 Diyet Hatası

YEME-İÇME | Erkeklerin Sık Yaptığı 5 Diyet Hatası

Daha Fazla Göster