Avengers Ekibi Yemek Masasında

Chef filmiyle gastronomik yeteneklerini gözler önüne seren Jon Favreau, Netflix’in yeni programında Avengers ekibini ağırlıyor.

23 Mayıs 2019

Jon Favreau’yu büyük ihtimalle Iron Man’in yardımcısı Hogan rolünden tanıyorsunuz. Ancak ünlü aktörün oyunculuk dışındaki diğer meziyetlerinden haberiniz var mı? Yaklaşık beş yıl boyunca ‘Dinner for Five’ adlı televizyon programında gastronomik yeteneklerini öğrendiğimiz Favreau, bu yeteneğini 2014 yapımı Chef filmiyle tekrardan gözler önüne sermişti. Ünlü sanatçının şimdiki durağı ise Netflix’in yeni yapımı ‘The Chef Show’ oldu. Kore mutfağı konusunda Amerika’nın en dikkat çeken isimlerden biri olan Roy Choi ile birlikte programı yönetecek olan Favreau’nun ilk konukları ise hepimizin yakından tanıdığını isimler.

 

Çoğunlukla Amerika’nın kendine özgü gastronomik dünyasını gözlemleyebileceğimiz yapımın ilk misafirleri Avengers ekibi. Yayınlanan fragmanda Robert Downey Jr, Tom Holland, Gwyneth Paltrow, David Chang ve Russo Kardeşler gibi isimler, Favreau’nun özel hazırladığı yemeklerin tadına bakıyorlar. 7 Haziran’da Netflix’de yayınlanacak olan yapımın ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 


Vücudunuz İçin En İyi 7 Kış Besini

YEME-İÇME | Vücudunuz İçin En İyi 7 Kış Besini

Erkek Sağlığı İçin 3 Besin

YEME-İÇME | Erkek Sağlığı İçin 3 Besin

Spor Yapanların Sıklıkla Tercih Ettikleri Protein: Hindi Eti

YEME-İÇME | Spor Yapanların Sıklıkla Tercih Ettikleri Protein: Hindi Eti

Yılbaşı İçkinizi Keşfedin

YEME-İÇME | Yılbaşı İçkinizi Keşfedin

Kışın Tüketmemiz Gereken 3 Protein Kaynağı

YEME-İÇME | Kışın Tüketmemiz Gereken 3 Protein Kaynağı

Daha Rahat Uykuya Geçmenizi Sağlayacak 12 Süper Besin

YEME-İÇME | Daha Rahat Uykuya Geçmenizi Sağlayacak 12 Süper Besin

Daha Fazla Göster