FUUDY ile İstanbul'un En Seçkin Restoranları Evinizde
Yeme-İçme

FUUDY ile İstanbul'un En Seçkin Restoranları Evinizde

Pandemi döneminde kendimizi çok şeyden mahrum bırakıyoruz. Önlemler bunu gerektiriyor. Fakat favori restoranımızın o en sevdiğimiz yemeği, Fuudy sayesinde evimizde! Dışarıdan yemek söylemenin en cazip hali Fuudy!

“Yalnızca iyi yemek getirir, gastronomiye meraklıdır!“ 

Fuudy'nin mottosu aslında kendini özetliyor. 'Dışarı çıkıp bir yemek yiyelim' modunu evde yakalamanın tek yolu Fuudy gibi görünüyor. Çünkü birçoğu başka hiçbir platformda olmayan İstanbul’un en seçkin restoranları Fuudy'de yer alıyor.

29, Vakko Bistrot, Sunset, Morini, the Steeve, Baylan, Azur, Divan ile listedekileri saymaya başlayabilirim. Ayrıca gastronomi meraklılarının sıkı takipte olduğu  Alaf, Alancha, Antica Locanda, Apartıman, Bi Nevi Deli, Markus Prime Ribs Society, Lokanta Kru, Sanayi313 için de adres Fuudy uygulaması. 

 

fuudy gq

Sadece Fuudy sayesinde buluşabilecekleriniz arasında L’express by Lucca, Cantinery, Da Mario, Mangerie, Delicatessen gibi muhtemelen bu dönemde en çok özledikleriniz de var.

Bu eşsiz lezzet ağı güçlenerek büyüyor. Araka Deli, Basta! Street Food, evdeneolokal, Foxy, Feriye, Gram, La Boom, Alexandra Cocktail Bar, The Townhouse yakında Fuudy'de hizmet vermeye başlıyor. 

 

 fuudy gq

 

Derseniz ki 'Ben sadece yemeklere değil gurme malzemelere de ulaşmak isterim' o zaman gurme üreticilerle buluşmalısınız. Fuudy'de Eataly’den Parmigiano sipariş edebilir; All Green Tarım ile Balıkesir’den tarladan sofraya çok iyi taze sebze satın alabilirsiniz. Blended, Fomilk, Juico, Lokal Plants, Marsel Delight, Melez Tea, MSA Box, Naked Bites yine bu premium seçki dahilinde.

 

fuudy gq

Favori restoranımdan bu dönemde ev konforunda lezzet deneyimi... Bu deneyimi daha iyi hale ne getirebilir? İndirim sağlayan kampanyalar:) 

Fuudy uygulamasında, Visa kart kullanıcıları %15, Yapı Kredi Crystal kart kullanıcıları %20 oranında indirim kazanıyor.

“Yalnızca iyi yemek getirir, gastronomiye meraklıdır!“ diyen Fuudy ile heyecanlanmaya devam.

 

fuudy gq

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası