Zamanın rehberi: GQ Saat

Zamanın rehberi: GQ Saat

Geçmişten geleceğe, modernden klasiğe, titanyumdan çeliğe 150 saat hakkında her şey bu ay GQ Türkiye ile birlikte GQ Saat ekinde.

Zamanın dakik tanıkları, saat dünyasının birbirinden şık, ilginç ve fonsiyonel modelleri bu ay GQ Türkiye ile birlikte hediyeniz GQ Saat ekinde buluştu. Tam 150 farklı saatin bir araya geldiği bu rehber, zaman makinelerinin dünyasında yeni keşifler yapmanıza yardımcı olmak için GQ Türkiye saat editörü Beran Toksöz liderliğinde GQ ekibi tarafından hazırlandı.

Dünyanın en büyük saat buluşması Baselworld 2013'ün ardından detaylı bir fuar değerlendirmesi ve gelecek fuarlar hakkında bilgiler; bugünün en moda kol saatleri ve zamanın ötesinde klasikler; kategorilerine, materyallerine, özelliklerine göre kapsamlı bir saat satın alma rehberi; kısacası zamanın akıp giden nabzını tutan saatler hakkında bilmek istediğiniz her şey GQ Saat ekinde.

Breva Génie 01, Fonderie 47 Inversion Principle, Hublot MP-05 Laferrari gibi sıra dışı zaman makinelerini bir araya getiren, saat rehberiniz GQ Saat eki GQ Türkiye Haziran sayısı ve GQ Türkiye iPad edisyonuyla birlikte hediyeniz...

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası