Aynı hikaye, bambaşka bir kadın: Elsa Hosk

Aynı hikaye, bambaşka bir kadın: Elsa Hosk

Kariyerinde bu noktaya gelene kadar yürüdüğü yollar, daha önce bildiklerimizden çok da farklı değil. Ama Victoria’s Secret’ın son gözdesi, her hali ve tavrıyla insanı bambaşka dünyalara götürmeyi iyi biliyor...

Şimdi size pek de yabancı olmadığınız bir modellik hikayesi anlatalım: Kendini bildiğinden beri basketbol oynayan ve ileride de bu alanda kariyer yapmayı planlayan 1988 doğumlu Elsa Hosk’un hayatı, henüz 13 yaşındayken babasının fotoğraflarını kendinden habersizce bir ajansa vermesiyle değişir. Ajans yetkililerinin kendisiyle çalışmak istemesi üzerine Elsa, 14 yaşında modelliğe başlar ve hayatını değiştiren bu yeni mesleğiyle birlikte yıldızı her geçen gün parlar. Bu sayfalarda bu tatta şöhret olma hikayelerine sıkça rastladık. Ancak hikayeden bağımsız böyle bir güzelliğe uzun zamandır rastlamamıştık. Victoria’s Secret’ın son gözdelerinden İsveçli Elsa Hosk’la tanışın. Ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

15-10/01/hosk1.JPG

ŞAKA MI BU?

"Babam ve annem yanıma gelip fotoğraflarımı benden gizlice bir ajansa verdiklerini ve bundan böyle modellik yapmak isteyip istemediğimi sorduklarında henüz 13 yaşındaydım. Açıkçası bunun bir şaka olduğunu düşünmüştüm. Bunda o zamana dek evimizde böyle bir konunun geçmemiş olması ve benim kendimi bir model olacak kadar yeterli bulmamam da etkili olmuştu elbette. Ancak birkaç hafta sonra, 14 yaşıma girdiğimde kendimi ajansın kapısında buldum. Ve o günden sonra hayatım tamamen değişti."

 

Elsa'nın bilmediğiniz özellikleri ve görmediğiniz fotoğrafları için GQ Türkiye Ekim sayısı bayinizde

İLGİLİ İÇERİKLER elsa hosk vıctorıa' secret
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası