Yeni nesil melekler

Victoria's Secret yeni meleklerini seçti. Kanatlarını kazanan birbirinden güzel süpermodeller hiç vakit kaybetmeden markanın Body by Victoria koleksiyonu reklam filmi için kamera karşısına geçti.

30 Temmuz 2015

Yeni nesil melekler

 

 

Onları ya çok iyi tanıyorsunuz ya da her biriyle tanıştığınıza çok memnun olacaksınız. Dünyanın en seksi markası Victoria's Secret'ın güzel, zarif ve seksi Angels ailesine son katılan süpermodeller Sara Sampaio, Martha Hunt, Elsa Hosk, Jac Jagaciak, Jasmine Tookes, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Romee Strijd, Stella Maxwell ve Taylor Hill markanın podyumdaki yeni yıldızları olacaklar.

Tabii bu kadar da değil, kanatlarını kazanan yeni nesil melekler soluğu hemen kamera karşısında alarak markanın Body by Victoria koleksiyonu için çekilen reklam filminde rol aldılar. Sadece iki eksikle, Sara Sampaio, Elsa Hosk, Jac Jagaciak, Jasmine Tookes, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Romee Strijd ve Taylor Hill on beş saniyelik seksi reklam filminde tüm güzellikleriyle boy gösterdiler.

Bu arada, reklam filminin yönetmen koltuğunda daha önce de Victoria's Secret ile çalışan ve muhtemelen en seksi filmini çeken, aksiyonun efendisi Michael Bay oturdu. Lafı fazla uzatmayalım; çünkü Victoria's Secret Angels ailesinin en yeni üyelerini yakından tanımak için son reklam filmini ve kamera arkası görüntülerini bir an önce izlemenizde fayda var.

Kamera arkası:


Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

KADINLAR | Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

KADINLAR | Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

Daha Fazla Göster