Yeni nesil melekler
Kadınlar

Yeni nesil melekler

Yeni Victoria's Secret melekleri Body by Victoria reklam filmi için kamera karşısında...

 

 

Onları ya çok iyi tanıyorsunuz ya da her biriyle tanıştığınıza çok memnun olacaksınız. Dünyanın en seksi markası Victoria's Secret'ın güzel, zarif ve seksi Angels ailesine son katılan süpermodeller Sara Sampaio, Martha Hunt, Elsa Hosk, Jac Jagaciak, Jasmine Tookes, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Romee Strijd, Stella Maxwell ve Taylor Hill markanın podyumdaki yeni yıldızları olacaklar.

Tabii bu kadar da değil, kanatlarını kazanan yeni nesil melekler soluğu hemen kamera karşısında alarak markanın Body by Victoria koleksiyonu için çekilen reklam filminde rol aldılar. Sadece iki eksikle, Sara Sampaio, Elsa Hosk, Jac Jagaciak, Jasmine Tookes, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Romee Strijd ve Taylor Hill on beş saniyelik seksi reklam filminde tüm güzellikleriyle boy gösterdiler.

Bu arada, reklam filminin yönetmen koltuğunda daha önce de Victoria's Secret ile çalışan ve muhtemelen en seksi filmini çeken, aksiyonun efendisi Michael Bay oturdu. Lafı fazla uzatmayalım; çünkü Victoria's Secret Angels ailesinin en yeni üyelerini yakından tanımak için son reklam filmini ve kamera arkası görüntülerini bir an önce izlemenizde fayda var.

Kamera arkası:

İZLE
The Original Sexy - Calvin Klein Underwear
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası