Business

Helikopterle Uçuşun Lider Markası Airbus Artık Türkiye’de!

Sivil helikopter pazarının lider ismi Airbus, Türkiye’deki kullanıcılarına SBAIR ile ulaşacak.

18-10/05/airbus-1538728296.jpg

Hava ulaşımı, diğer ulaşım yöntemlerine göre önemini her geçen yıl daha da artırıyor. Türkiye pazarındaki hızlı gelişimi fark eden AIRBUS, helikopterlerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmak için SBAIR’i seçti.

Hem sivil, hem de askeri ürün gamıyla havacılık sektörünün güvenilir ismi AIRBUS, 152 ayrı ülkede helikopter tutkunlarına güvenli uçuşun konforunu yaşatıyor. AIRBUS ürünlerinin Türkiye Distribütörü olan SBAIR, havacılıktaki tecrübesini bu sektörün lideri AIRBUS ile birleştirerek, Türkiye’de sivil helikopter pazarına yön verecek. Emniyetli uçuş, uygun helikopter seçimi ve satın alım sonrası sürekli müşteri desteği ile öne çıkacak SBAIR, AIRBUS kullanıcılarına; yerinde bakım, teknik ve gereğinde operasyonel destek de verecek.

İnovatif bakış açısı ve deneyimli kadrosuyla sektöründe uzman marka SBAIR, hali hazırdaki ve potansiyel helikopter kullanıcılarına, satın alım öncesinde; rota analizleri, performans hesapları ve uçuş maliyetleri konusunda bilgi vererek, doğru helikopter tipi seçimi konusunda da destek oluyor.

AIRBUS’ın Türkiye pazarındaki temsilcisi SBAIR‘in kurucularından Mehmet Yüksel Hocaoğlu, AIRBUS Helikopterlerini Türkiye’de temsil etmenin yanı sıra ürünlerin satışını yapmak, satış sonrası bakım, yedek parça satışı, eğitim ve üretici-müşteri ilişkilerini düzenlemenin ilk hedefleri olduğunu belirtti.

18-10/05/mehmet-yuksel-hocaoglu.jpg

Mehmet Yüksel Hocaoğlu

Hocaoğlu açıklamasının devamında; “Gelecekte helikopter operasyonlarını çeşitlendirmek, helitaxi, aerial work operasyonlarını yürüterek hatta sayıca yetersiz olan heliport sayısını artırarak sektörün pazar payını artıracağız” dedi.

Türkiye’deki AIRBUS tutkunlarını sevindirecek, hayatı kolaylaştıran HCARE!

AIRBUS, HCARE konsepti altında uçuş emniyeti, helikopterlerin uçuşa müsaitliği, maliyet kontrolü ve beklenmedik sorunlara müdahale konusunda bir paket çözüm sunuyor.

AIRBUS helikopterlerinin tescilli ürünü e-ticaret müşteri servis portalı olan Keycopter ile müşteriler kendi hesaplarına online ulaşabiliyor ve parça siparişinden fiyat teklifi almaya, stok seviyelerine bakmaya kadar çeşitli hizmeti online ortamda alabiliyorlar.

İLGİLİ İÇERİKLER Airbus Sbair helikopter
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası