Axess Mobil ve ZUBİZU Güçlerini Birleştirdi

Axess Mobil kullanıcıları Akbank kartları ile kendilerine özel sunulan ZUBİZU kampanya ve ayrıcalıklarından yararlanabilecekler.

30 Kasım 2018

Axess Mobil ve ZUBİZU Güçlerini Birleştirdi

Türkiye’nin “kullanıcılarının harcama alışkanlıklarına özel” kampanyalar sunan ilk ödeme sistemleri uygulaması “Axess Mobil” ile Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, Akbank kart sahiplerine özel kampanyalar ve ayrıcalıklar sunabilmek için güçlerini birleştirdi.

Axess, Wings ve Neo kart sahipleri, Axess Mobil uygulaması ile ZUBİZU’nun 500’den fazla marka ve 12 binden fazla satış noktasında sağladığı ayrıcalıklardan yararlanabilecek. Bu ayrıcalıkların yanı sıra, Axess Mobil kullanıcıları için Aralık sonuna kadar seçili ZUBİZU kampanyalarındaki indirim iki kat değerli olacak.

“Tüm ihtiyaçların bir yerden karşılanacağı platform olma yolunda ilk adım”

Projeyle ilgili bir açıklama yapan Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz; “Kullanıcılarına zengin ayrıcalıklar sunan, iki farklı platform olan Axess Mobil ve ZUBİZU’yu bir araya getirerek Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Bu iş birliği ile müşterilerimiz artık ZUBİZU ayrıcalıklarına Axess Mobil’den de ulaşabilecekler. Böylelikle harcama alışkanlıklarına göre müşterilerimize özel sunduğumuz kampanya dünyasını daha da zenginleştirdik. 7 milyonu aşkın kart müşterimizin ihtiyaçlarının tek bir yerden karşılanabileceği bir platform olma yolunda önemli bir adım attık. Bu iş birliğimizin Axess Mobil için yepyeni bir dönemin habercisi olduğunu söyleyebiliriz. Yeniliklerden haberdar olmak için herkesi Axess Mobil’i takip etmeye davet ediyoruz” dedi.

Doğuş Müşteri Sistemleri CEO’su Hakan Kaplan:

“ZUBİZU ile bugüne dek 3 milyona yaklaşan üyemizi 500’e yakın markamızda 10 bini aşkın kampanya ile buluşturduk. Üyelerimiz hem en son trendleri takip ediyor hem de hayatlarını kolaylaştıracak kampanya ve içeriklere ulaşarak Türkiye’nin en seçkin restoran ve markalarında anında indirimlerden faydalanıyor. Şimdi de bir ilki gerçekleştirerek Akbank ile yaptığımız bu uzun soluklu iş birliğiyle çok daha geniş kitlelere yeni bir kanal ile ulaşma imkanı elde ettik. Birlikte yol almaktan büyük mutluluk duyduğumuz Akbank ile Axess Mobil kullanıcılarına ZUBİZU uygulamasındaki ayrıcalıkları sağlamanın yanı sıra belirli dönemlerde özel kampanyalar da üreteceğiz. Bugünden itibaren kullanıcılar ZUBİZU tekliflerine hem ZUBİZU hem de Axess Mobil uygulaması üzerinden ulaşabilecekler” dedi.

Kampanyalardan yararlanmak için kullanıcıların Axess Mobil’den “eşleştirme” yapması gerekiyor. Kampanya kapsamında Axess Mobil üzerinden eşleştirme yapan müşterilerin ödeme noktasında uygulamayı açarak yan çevirip QR kodunu göstermeleri yeterli olacak.


Toyota’nın Yeni Supra 2021 Modeli ile Tanışın

OTOMOBİL | Toyota’nın Yeni Supra 2021 Modeli ile Tanışın

Aston Martin Yeni Vantage Roadster ile Karşımızda

OTOMOBİL | Aston Martin Yeni Vantage Roadster ile Karşımızda

The Weeknd Yeni Albümünü Duyurdu!

GQ LOVES | The Weeknd Yeni Albümünü Duyurdu!

Sevgililer Günü’nde Alabileceğiniz En İyi 15 Hediye

GQ LOVES | Sevgililer Günü’nde Alabileceğiniz En İyi 15 Hediye

Sinema Dünyasının Geleceği: A24

DAHASI+ | Sinema Dünyasının Geleceği: A24

Gucci’nin Los Angeles’taki İlk Restaurant’ı Açıldı

YEME-İÇME | Gucci’nin Los Angeles’taki İlk Restaurant’ı Açıldı

Daha Fazla Göster