Bir Kalem Asla Sadece Bir Kalem Değildir
DAHASI+

Bir Kalem Asla Sadece Bir Kalem Değildir

60 yıldır bir işi yapıyorsanız, o işte ustalaştığınız birçok şekilde anlaşılabilir. Piguet Genève - Suisse, bunun canlı örneği.

Her akılda kalan hikaye gibi, Piguet Genève - Suisse’in hikayesi de bir miktar trajediden beslenip dönüşüyor. Neticede, İkinci Dünya Savaşı’nın ardından Avrupa’nın yaralarını sarmaya çalıştığı yıllarda, Cenevre’de kurulduğundan beri “ulaşılabilir lüks” mottosuyla vazgeçilmez dolma kalemi olmayı başaran bir markadan bahsediyoruz.

İsviçreli ruhunu kaybetmeden usta ellerde vücut bulan kalemler, yazım konforunu en üst seviyeye çıkararak İsviçre’nin yüksek kalite ekolünü sonuna kadar temsil etme misyonunu bugün de eksiksiz sürdürüyor.

Zaman ilerledikçe çağa ayak uyduran bir marka olarak, Piguet hem tarihten hem de teknolojiden besleniyor. Markanın renkli kalemleri, ışığa karşı dayanıklıkları için sistematik olarak test edilirken, her bir dolma kalem, hazneleri ve yazma akışı açısından da ayrıca kontrol ediliyor. Tüm bu süreçler boyunca ikonik ve şık tasarımlarını korunuyor ve geliştiriliyor. Kalem severlere ince, orta, kalın ve kaligrafi gibi çeşitli uç tipleri sunan Piguet ürünlerindeki tutuş ergonomisi, gövde ve uç kalitesi, ilk kulllanışınızdan itibaren kendini belli ediyor.

Piguet, dayandığı temel değerleri yenilik, yaratıcılık, ilham, adanmışlık, eşsizlik, bireysellik, sorumluluk, kültür ve miras olarak özetliyor. İşte Piguet tam da bu noktada, günümüz dijitalleşen dünyasında, insanlık tarihinin en önemli buluşu olan yazma eylemini hala geleneklerine bağlı olarak yaşatmaya devam ettirebilme başarısıyla meraklıları için özgünlüğünü daima koruyor.

İLGİLİ İÇERİKLER Piguet Emper dolma kalem
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası