DAHASI+

Facebook “İstanbul” Rehberi Yayımladı

Facebook, İstanbul’daki sanat topluluklarının büyümesine ve sanatla ilgili etkileşimlerin artmasına katkı sağlamak amacıyla Facebook İstanbul Topluluk Rehberi’ni yayımladı.

Facebook

 

Facebook'un sanat etkileşimlerinin artması amacıyla İstanbul için yayımlandı yeni rehber ile tanışın. 50'ye yakın sanat mekanı ve etkinliği içeren rehber, İstanbul’daki “sanat” odaklı üç Facebook topluluğunun seçilmiş önerilerini bir araya getiriyor. 

“İstanbul” rehberi, bir şehri ya da o şehrin belirli bir tema çerçevesinde sunduğu zenginlikleri, o kentte yaşayan toplulukların gözünden tanıtan “Facebook Topluluk Şehir Rehberleri” projesi kapsamında dünya genelinde basılan 11’inci rehber oldu. Hem Türkçe hem de İngilizce yayımlanan ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı Güncel Sanat Projeleri ve İstanbul Bienali Direktörü Bige Örer’in önsözüyle başlayan “Facebook İstanbul Topluluk Rehberi”, öncelikli olarak bu yıl Facebook’un da katkı sağlayan kuruluşlar arasında yer aldığı 16. İstanbul Bienali mekanlarında ziyaretçilere dağıtıldı. Öte yandan rehberin dijital versiyonuna https://cityguides.fb.com/guides/istanbul-turkish-2/ bağlantısından erişilebiliyor.

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası