Facebook “İstanbul” Rehberi Yayımladı

Facebook, İstanbul’daki sanat topluluklarının büyümesine ve sanatla ilgili etkileşimlerin artmasına katkı sağlamak amacıyla Facebook İstanbul Topluluk Rehberi’ni yayımladı.

09 Aralık 2019

Facebook

 

Facebook'un sanat etkileşimlerinin artması amacıyla İstanbul için yayımlandı yeni rehber ile tanışın. 50'ye yakın sanat mekanı ve etkinliği içeren rehber, İstanbul’daki “sanat” odaklı üç Facebook topluluğunun seçilmiş önerilerini bir araya getiriyor. 

“İstanbul” rehberi, bir şehri ya da o şehrin belirli bir tema çerçevesinde sunduğu zenginlikleri, o kentte yaşayan toplulukların gözünden tanıtan “Facebook Topluluk Şehir Rehberleri” projesi kapsamında dünya genelinde basılan 11’inci rehber oldu. Hem Türkçe hem de İngilizce yayımlanan ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı Güncel Sanat Projeleri ve İstanbul Bienali Direktörü Bige Örer’in önsözüyle başlayan “Facebook İstanbul Topluluk Rehberi”, öncelikli olarak bu yıl Facebook’un da katkı sağlayan kuruluşlar arasında yer aldığı 16. İstanbul Bienali mekanlarında ziyaretçilere dağıtıldı. Öte yandan rehberin dijital versiyonuna https://cityguides.fb.com/guides/istanbul-turkish-2/ bağlantısından erişilebiliyor.

 


GQ Türkiye İle Cumadan Pazara: Mavi Bayraklı Plajlar Listesi

SEYAHAT | GQ Türkiye İle Cumadan Pazara: Mavi Bayraklı Plajlar Listesi

Oyunlarda Sosyal Tavır Dönemi

GQ LOVES | Oyunlarda Sosyal Tavır Dönemi

Avrupa'nın Şampiyonları

DAHASI+ | Avrupa'nın Şampiyonları

#GQDeneyim: Koronavirüs’e Rağmen Moda Haftası İçin Milano ve Londra’ya Gittim

DAHASI+ | #GQDeneyim: Koronavirüs’e Rağmen Moda Haftası İçin Milano ve Londra’ya Gittim

Dövme Sektörü Ve Sosyal Medya Devrimi

DAHASI+ | Dövme Sektörü Ve Sosyal Medya Devrimi

Sizin İçin Stalkladık: Robert Pattinson’lı Yeni Batman

GQ LOVES | Sizin İçin Stalkladık: Robert Pattinson’lı Yeni Batman

Daha Fazla Göster