Kanye West ve Gap İş Birliğinde Neler Oluyor?
DAHASI+

Kanye West ve Gap İş Birliğinde Neler Oluyor?

Merakla beklediğimiz Kanye West ve Gap ortaklığında son durum ne?

Bir süre önce Kanye West, Gap için, markası Yeezy ile işbirliği yapacağını açıklamıştı. İlk gençlik yıllarında Chicago’da bir Gap mağazasında çalıştığını zaman zaman röportajlarında söyleyen ve ’Spaceship’ şarkısına da geçiren Kanye’nin bu projesi, özellikle daha düşük fiyata Yeezy tasarımı giymek isteyenleri heyecanlandırdı. 

Kanye West, hem popüler arzu nesnesi haline dönüşen ayakkabılarını birlikte ürettiği adidas’a hem de Gap’e açık çağrı yaptı. İki markanın da yönetim kurulunda yer almadığını, bunun değişmesi gerektiğini yoksa bırakacağını söyledi. CNN, adidas’ın konu ile ilgili yorumda bulunmak istemediğini, Gap tarafından ise hala cevap beklediklerini bildirdi. 

Sadece bu açıklamanın videosu bile Gap’in hisse senedi fiyatlarını %6 düşürdü. On yıl sürmesi planlanan ortaklık resmi olarak duyurulmuş ve ürünlerin 2021’de satılacağı açıklanmıştı. Kanye West, iş birliği yaptığı markalarla köprüleri yakabileceğini açıkça dile getiriyor. Fakat projelerden bu aşamada çekilebilir mi net değil. Bir süre sonra Kanye West tasarımlarına ulaşmak isteyenler için tek yol Yeezy olabilir. 

 

İZLE
Ezgi Karayel ile Minimal Avangarttan Serbest Düşüşe
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası