Nautica Yeni Yüzü Engin Öztürk'le Doğal Olanın Peşinde
DAHASI+

Nautica Yeni Yüzü Engin Öztürk'le Doğal Olanın Peşinde

Nautica’nın moda dünyasında liderliğini sürdürdüğü denizcilik ve lifestyle imajı, başarılı oyuncu Engin Öztürk’le şehirli ve modern bir yansımaya sahip olacak. Nautica’nın bu sene Türkiye marka elçisi olan Engin Öztürk için bu iş birliği kendi dolabından rastgele seçtiği bir kıyafet kadar organik ve doğal!

Markaların ses getirebilen iş birliklerinin arkasında şüphesiz hummalı çalışmalar yatıyor. Ancak bu yoğun ve zorlu süreçlerin organik ve doğal bir sonuca ulaşması her zaman sanıldığı kadar kolay değil. Bu bağlamda Nautica’nın maceracı ve doğayı keşfetmeye davet eden tasarım felsefesini Engin Öztürk’le ortak bir zeminde buluşturması son derece etkili. 

Türkiye’nin en beğenilen ve sevilen oyuncularından Engin Öztürk, global marka iş birliği için; "Nautica zaten sevdiğim ve tercih ettiğim bir marka. Türkiye’de Nautica’nın marka elçisi olmaktan mutluluk duyuyorum. Markanın doğayla iç içe olması,  doğaya önem vermesi ve dünyaca tanınmış olması beni heyecanlandırırken zaten kullandığım ve alışık olduğum çizgisi iş birliğimizi çok güçlü kıldı." Markanın maceracı doğasını yansıtan bu son kampanyaya ait kareler ise Göcek’te, Erdi Doğan’ın objektifinden çıkmış.

Koleksiyon neler anlatıyor?

Deniz hikayesinden ilham alan, temel parçalarda cesur renkler ve desenler kullanan Nautica, alıştığımız renklerin ötesinde toprak tonları ve baharat renkleri ile de öne çıkıyor. Plajda vakit geçirirken şıklığından ödün vermek istemeyen erkekleri hem şık, hem de eğlenceli bir yaz sezonu bekliyor diyebiliriz. Sıcak havalarda içinde en rahat hissettiğimiz keten kumaşı ve doğanın tonlarını Non-Iron teknolojisiyle birleştiren Nautica’nın canlı renklerini gömlek, pantolon ve şortlarda görmeniz mümkün.

 

İLGİLİ İÇERİKLER nautica Engin Öztürk
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası