GQ’dan Hemington Seçkisi

Hemington, dünyanın en eşsiz coğrafyalarından seçtiği değerli iplikler ile özgün koleksiyonlara hayat veriyor. Himalayalar'dan elde edilen birinci sınıf kaşmir elyafının İtalya'da işlenerek ipliklere dönüşmesiyle hazırlanan saf kaşmir koleksiyonu ve Colorado'nun Aspen bölgesinin güzelliğinden ve mirasından esinlenerek hazırladığı Aspen koleksiyonu ile kışın soğuk günlerinde tarzınızı tamamlıyor.

02 Ocak 2021

GQ’dan Hemington Seçkisi

 

Dünyanın en özel coğrafyalarından özenle seçtiği iplik, kumaş ve materyallerle erkeklere özel bir kış gardırobu sunan Hemington, yoğun şehir koşuşturmasından uzaklaştırarak, içsel bir yolculuğa çıkarıyor.

Doğallık ve sürdürülebilirlik değerlerini hem koleksiyonda, hem de bu sezonu yansıtan yavaşlama alt mesajında bulmak mümkün. Hemington, fiziksel yoğunluklardan uzaklaşıp, hayattan mola almak hedefiyle “öze dönüş” için cesaretlendiriyor.

Hemington

GQ editörleri tarafından seçilen koleksiyonun özgün parçalarında, temanın bu özelliklerinden ilhamla hazırlanmış, herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği eşsiz parçalar yer alıyor.

Kış koleksiyonu doğanın eşsiz güzelliğini ve göz alıcı renklerini kalın kazaklarda, blazer ceketlerde, kadife pantolonlarda ve şık kabanlarda yakalarken, İtalyan kumaşlarla tasarlanan gömlekleriyle de dikkat çekiyor.

Hemington

Aspen koleksiyonu; içinde taşıdığı doğaya ve öze dönüş mesajları ile iç dünyanıza dönmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda kış ruhunu hissettiren Aspen Koleksiyonunda, tarzınıza ve stilinize uygun parçalar bulmak mümkün. Erkekler için yaratılan smart casual stilin detaylarında ise yalın çizgiler, zarif detaylar, doğal kumaşlar ve özgün tasarımlar gizli.

Hemington

Hemington tasarımları; İstanbul Akmerkez, Akasya AVM, City’s AVM, Suadiye, Mall Of İstanbul AVM, Aqua Florya AVM, Ankara Armada AVM, Bursa Korupark AVM, İzmir Hilltown AVM mağazalarında ve hemington.com.tr online alışveriş sitesinde stil sahiplerini bekliyor. Ayrıca Hemington müşterilerine, Türkiye’de bir ilk olan “Moda Kapıda” servisi ile, hemington.com.tr’den alınan ürünleri farklı beden ve kombinleri ile ev ortamında deneme ayrıcalığı yaşatıyor.

 

 

 


Maksut Aşkar: Özgür İrade Gezegeninde Bir Şef

DERGİ KONULARI | Maksut Aşkar: Özgür İrade Gezegeninde Bir Şef

Engin Öztürk: Centilmenlik Beyaz Bulut Gibi Gezmeli Üzerimizde

DERGİ KONULARI | Engin Öztürk: Centilmenlik Beyaz Bulut Gibi Gezmeli Üzerimizde

Haldun Dormen: Enerjisi Mutluluğundan

DERGİ KONULARI | Haldun Dormen: Enerjisi Mutluluğundan

Alina Boz: Yeni Nesil Bir Yıldız

DERGİ KONULARI | Alina Boz: Yeni Nesil Bir Yıldız

Osman Sezener: Başrolde Ateş

DERGİ KONULARI | Osman Sezener: Başrolde Ateş

Erol Tabanca: Zahmetsiz Rahmet Olmaz

DERGİ KONULARI | Erol Tabanca: Zahmetsiz Rahmet Olmaz

Daha Fazla Göster