Fendi İlkbahar/Yaz 2024'ün Yüzleri
Moda

Fendi İlkbahar/Yaz 2024'ün Yüzleri

Çinli aktör ve şarkıcı Kuanghan Hsu, Amerikalı aktör Jeremy Pope ve İtalyan aktör Massimiliano Caiazzo'nun modaevinin küresel erkek giyim elçileri olarak yer aldığı dünya çapındaki yeni erkek giyim kampanyası duyuruldu.

FENDI Aksesuar ve Erkek Giyim Sanat Yönetmeni Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlanan FENDI Erkek İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu, Maison'un Floransa dışındaki Capannuccia'da bulunan, kaliteli deri ürünlerinde mükemmelliğe adanmış yenilikçi merkezi ve geleceğin zanaatkârları için bir hedef olan FENDI Fabrikası'na bir övgü niteliği taşıyor.

Fendi İlkbahar/Yaz 2024'ün Yüzleri

İnsan ve makinenin dansının geçmiş ve gelecek arasında hissedilir bir bağ oluşturduğu, süreç üzerine üst kurgusal bir yansıma olan koleksiyon, çok yönlü İtalyan sanatçı Nico Vascellari'nin yaratıcı ve film yönetmenliğinde video ve görüntülerin yer aldığı yeni kampanya ile hayat buluyor. İkonik Peekaboo ve Baguette, FENDI KENGO KUMA projesinden özel parçalar ve yeni FENDI Chiodo Sırt Çantası ve Messenger dahil olmak üzere imza görünümler ve aksesuarlar, endüstriyel ve el yapımının sonsuza dek iç içe geçtiği FENDI Fabrikası'nın yenilikçi alanlarını ve atmosferini hatırlatan renk dokunuşlarıyla canlandırılan metalik bir sette yakalanıyor. 

Fendi İlkbahar/Yaz 2024'ün Yüzleri

Kampanya, 15 Haziran 2023'te FENDI Fabrikası'nda düzenlenen Erkek İlkbahar/Yaz 2024 defilesine ön sıradan katılmalarının ardından bu isimlerin FENDI ile olan ilişkisini pekiştiriyor. Hsu, Pope ve Caiazzo, FENDI küresel erkek giyim elçisi olarak üstlendikleri yeni rollerinin yanı sıra, gelecekteki önemli projelerde de yer alacaklar.

Kampanya Fotoğrafları: Brunu Staub

Fendi İlkbahar/Yaz 2024'ün Yüzleri

 

İZLE
Jamie Campbell Bower x FENDI
İLGİLİ İÇERİKLER Fendi İlkbahar Yaz 2024
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası