Yeni 'Hit Bag' Chiodo
Moda

Yeni 'Hit Bag' Chiodo

İlk olarak FENDI Erkek Sonbahar/Kış 2023-24 podyumda sunulan yeni FENDI Chiodo sırt çantası, koleksiyonda keşfedilen günlük yaşamın sofistike konforunu yansıtıyor.

FENDI Erkek koleksiyonlarının temel unsurları olan yenilik ve işlevsellik, FENDI Chiodo sırt çantasında tasarım kodları haline geliyor; ergonomik askılar, metal bir menteşe etrafında dönen, geleceğe yönelik bir tasarım ifadesi yaratan bir şekilde yer alıyor. Yenilikçi merkezi Chiodo dönüş noktasıyla dikkat çeken bu çanta, İtalyanca'da 'çivi' anlamına gelen Chiodo adını taşıyor; askılar çift sırt çantası kullanımından pratik tek bir tutma sapına kayarken, FENDI zanaatkârlarına saygı duruşu niteliğinde olan Chiodo, el yapımı ve savoir-faire'in önemine işaret ediyor.  

Chiodo’nun farklı deri kaplamaları ve renk paleti kombinasyonları FENDI'nin zanaatkâr ustalığını temsil ederken, Koyu mavi ton, ikonik Cuoio Roma derisinin zarif taneli dokusunu vurguluyor.. FENDI Erkek Aksesuarlarının imzası olan FENDI Diagonal dünyası, Chiodo sırt çantasının diğer iki versiyonunu da etkisi altına alıyor; cep üzerinde eğik bir deri kesimi, tüm yüzeyi kaplayan FF deseniyle FENDI dünyasını yansıtıyor. Yeni FENDI Shadow deri işçiliği, hafif üç boyutlu bir FF deseni ile karakterize ediliyor ve dokuyu daha da belirgin hale getirmek için zamansız siyah renkte boyanıyor. Son olarak, klasik tütün tonlu FF deseni, kum ve siyah deri detaylarıyla birleştirilerek en üstün FENDI ifadesini oluşturuyor.

Şehir cazibesi ve bu yeni modern şekli karakterize eden işlevselliğe yönelik dikkatli bakış açısıyla, yeni FENDI Chiodo sırt çantası, konfor ve havalı bir görünüm arayışında olan erkekler için vazgeçilmez bir parça haline geliyor. Podyumda göründükten sonra özellikle markanın takipçileri tarafından beklenen seri 7 Eylül'den itibaren satışta. 

İZLE
Jamie Campbell Bower x FENDI
İLGİLİ İÇERİKLER fendi çanta
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası