Evinizin Çok İşlevli Aydınlatma Birimi
GQ Loves

Evinizin Çok İşlevli Aydınlatma Birimi

Size, olasılıklar ve esneklikler üzerine biçimlenen, minimal LIMINAL’i tanıtmaktan mutluluk duyarız.

LIMINAL, ATÖLYE Labs’in mobilya markası CNVS ve mimar ve sanatçı Buşra Tunç’un işbirliğiyle ortaya çıktı​. Ürün, yeni nesil üretim alanlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir biçimde üretildi. Ürünün lansmanı geçtiğimiz aylarda Milano’da düzenlenen Ventura Lambrate fuarında yer alan genç tasarımc​ı kolektifi ​Form & Seek kapsamında yapıldı.

Farklı ortamlara uyum sağlayabilen bir tasarım

LIMINAL, ​gövdesinin katlanabilirliği ve hareketli birleşme noktaları sayesinde değişip yeni formların oluşmasına ve farklı kullanım senaryolarına olanak verir. Ev, ofis, restoran ve kütüphane gibi mekanlarda; masa üzeri ve duvar gibi farklı yüzeylerde kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Kolay adapte edilebilen kullanım senaryolarının dışında LIMINAL, çevresine görünmez olacak şekilde uyum sağlayabilir. Biçim değiştiren ve sade formuyla kullanıldığı mekanın bir parçası olur.

16-10/24/liminal_04.jpg

Kitlesel fonlama kampanyası yakında başlayacak

LIMINAL, popüler fon toplama platformu Kickstarter üzerinden finanse edilecek tasarım ürünlerinden biri olmaya hazırlanıyor. Kasım ayında başlatılması planlanan kampanya ile, bir yılı aşkın bir süredir bu proje üzerinde çalışan ekip, LIMINAL’in hayata geçmesi için gereken desteği almayı bekliyor.

Ekip, önümüzdeki aylarda ​LED üretim, kablolama, gömülü PCB, paketleme, anahtarlar ve şasi üretimi gibi imalat detayları üzerinde çalışacak. Potansiyel destekçiler ile iletişime geçen ekip, son üretim planını oluşturmak için Kickstarter geri dönüşlerini bekliyor.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası