GQ TV yayına geçiyor

GQ TV yayına geçiyor

Haftalık zengin video içeriğiyle desteklenen GQ ve Glamour YouTube kanallarında sürekli yayın da pek yakında başlıyor.

Popüler video paylaşım sitesi YouTube artık programlı yayınlara destek vereceğini geçtiğimiz günlerde açıkladı. Bu gelişmeyi öngörerek bir buçuk yıldan beri GQ ve Glamour dergilerinin YouTube kanallarını yenileştirmekte olan Conde Nast Entertainment, dün her iki derginin sayfalarını her hafta yenilenecek özgün içerikle güncelleyerek programlı yayınlar konusunda ilk adımı attı.

GQ YouTube kanalında bundan böyle 10 Essentials, Jogging with James, Car Collectors gibi ilgi çekici haftalık programları izleyebileceğiz. Tabii Women of GQ ve Fashion Week Report gibi alıştığımız içerikler de her zaman olduğu gibi düzenli olarak güncellenecek. Conde Nast Entertainment Başkan Yardımcısı ve Dijital Yayın Müdürü Fred Santarpia bu yayın sisteminin, programlı yayına geçiş için bir başlangıç olduğunu söylüyor.

Öncelikle diğer dergiler için de benzer YouTube kanalları oluşturacak olan Conde Nast Entertainment, ardından programlı yayınlara başlayacak. Biz de ekran başında bu harika içeriklerin keyfini çıkaracağız.

Ayrıca güncel Türkçe videolar için GQ Türkiye YouTube kanalına da ara sıra göz atmayı ihmal etmeyin.

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası