Spiderman Lizard'a, Stallone Van Damme'a karşı

Yaz sinemasının aksiyon seviyesi zirvede. The Amazing Spiderman ve The Expandables 2’nin yeni fragmanlarında huzura yer yok.

04 Mayıs 2012

Spiderman Lizard'a, Stallone Van Damme'a karşı

Aksiyon filmleri arasında merakla beklenenlerin fragmanları birer birer yayınlanmaya başladı. Bunlardan The Amazing Spiderman bildiğiniz üzere üstün yetenekli süper kahramanımız Spiderman ve alter egosu Peter Parker'ın hikayesini anlatıyor. New York'u Dr. Curt Connors yani nam-ı değer The Lizard'dan korumaya çalışan Peter Parker bir yandan da çocukluğu ve güçlerinin arkasında yatan sırları keşfetmek peşinde. Bu sefer ünlü kostümün altında Andrew Garfield var. Film 6 Temmuz'da Türkiye'de vizyona girecek ama siz şimdilik fragmana bir göz atabilirsiniz. 

 

Gelelim bu yaz sinemaları ziyaret edecek olan ikinci filmimiz The Expandables 2'ye. Sylvester Stallone yine yaşlanmayan kasları, MK3 tüfeği ve el bombaları ve  yanına aldığı yeni isimlerle - Billy the Kid (Liam Hemsworth) ve Maggie (Yu Nan)- filmin ikinci bölümünde seyirciyi bir saniye rahat bırakmamaya hazırlanıyor. Bu sefer çok basit görünen bir görev aralarından birinin öldürülmesiyle bir intikam yarışına dönüşüyor ve film kulak yanından geçen kurşunların, patlayan bombaların, arabaları ezip geçen tankların oyun alanı haline geliyor. Film, 17 Ağustos'ta vizyonda. Yeni Fragman sizi filmde olacaklara belki biraz hazırlayabilir. 

 


Her Bahar Aşık Olma Sorunsalı

HAYAT REHBERİ | Her Bahar Aşık Olma Sorunsalı

Cool Bir Tavrın Anatomisi: Steve McQueen

ARGÜMAN | Cool Bir Tavrın Anatomisi: Steve McQueen

Hanedanlığın duru güzeli: Kendall Jenner

RÖPORTAJ | Hanedanlığın duru güzeli: Kendall Jenner

İkon: Michael Schumacher

RÖPORTAJ | İkon: Michael Schumacher

Katheryn Winnick: En Güzel Viking

| Katheryn Winnick: En Güzel Viking

Daha Fazla Göster