Black Mirror 6. Sezona Dair Bildiğimiz Her Şey
Güncel

Black Mirror 6. Sezona Dair Bildiğimiz Her Şey

Aaron Paul ve Josh Hartnett, "Beyond the Sea" adlı beş bölümden birinde hayal bile edilemeyecek bir uzay trajedisiyle yüzleşecek. Peki ya diğer bölümler? Black Mirror altıncı sezonuyla geri dönüyor.

Varoluşsal korku ve teknoloji temelli aşırı kaygı hissetmeti sevenler için harika bir haber: Charlie Brooker'ın çığır açan distopik drama dizisi Black Mirror'ın 6. sezonu bu yılın sonlarına doğru ekranlara gelecek.

Black Mirror'un yeni sezon için ilk tanıtım Nisan ayında yayınlandı ve önümüzdeki Haziran ayında Netflix'te yayınlanacağı duyuruldu. Black Mirror'ın ilk yeni bölümünü izlemek için bu yazının yazıldığı andan itibaren sadece birkaç hafta beklemeniz gerekiyor. (O zamana kadar gerçek dünyanın korkutucu absürdlükleriyle idare etmeniz gerekecek).

Mayıs ayında Entertainment Weekly'nin özel bir önizlemesi, önümüzdeki sezonun bölüm başlıklarını ve açıklamalarını özetledi ve karşılaşacağımız hikayeler hakkında ilk somut doneleri verdi. Bir bölümde Aaron Paul ve Josh Hartnett 1969'da alternatif bir gerçeklikte, uzayda tarifsiz bir trajediyle mi karşı karşıya? Bir diğerinde paparazziler tarafından kovalanan Zazie Beetz'i mi görüyoruz? Peki ya Annie Murphy tarafından canlandırılan sıradan bir kadının hayatının, Salma Hayek'in oynadığı büyük bütçeli prestijli bir TV dizisine uyarlanması? Evet, her zamanki gibi tuhaf.

İşte dizinin yeni sezonu hakkında bildiğimiz her şey.

Bu içerik British GQ websitesinde yayınlanmıştır.

İZLE
UYSALLAR GQ HYPE'TA
İLGİLİ İÇERİKLER Black Mirror netflix
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası