Les Benjamins Cadde'ye Çıktı
Güncel

Les Benjamins Cadde'ye Çıktı

İstanbul'un ana alışveriş arterlerinden Bağdat Caddesi'nde çok markalı bir sokak modası, sanat ve teknoloji merkezi iddiasıyla Les Benjamins şehirdeki üçüncü mağazasını açtı. Bünyamin Aydın için de bu mekan diğerlerinden biraz daha kişisel.

Bünyamin Aydın, “Les Benjamins Bağdat Caddesi flagship (amiral gemisi) mağazasının eşi benzeri olmayan kendine has özellikleriyle tanınmasını istiyoruz. Les Benjamins Cadde mağazasının amacı “Çok kültürlü evrenimizin ruhunu yakalamak ve İstanbul gençliğinin buna katılmasına ve birlikte evrimleşmesine katkıda bulunmak” diyor. 

Les Benjamins Cadde

 

Suadiye’deki yeni mağaza, eskiden Louis Vuitton’un yer aldığı binada konumlanıyor. Erkek ve kadın giyim koleksiyonlarının yanı sıra, çocuk giyim, parfüm, aksesuar ve ayakkabı kategorilerini de barındıran mağazada, aynı zamanda diğer noktalarda olduğu gibi Nike, North Face, Y-3, Adidas gibi farklı markalar da bulunuyor.

 

Les Benjamins Cadde

Mağaza aynı zamanda İstanbul’un kreatif çevrelerinin buluşabileceği ve yaratıcı sinerjiler paylaşabileceği bir mekan sunuyor. Bünyamin Aydın'ın bu mekana yaklaşımı biraz daha kişisel; "Evim gibi hissetmeliyim. Ofisim, stüdyom ve atölyem mağazanın en üst katında yer alacak bu sebeple benim için Bağdat Caddesi’nde böyle bir dünya yaratmak tarifi benzersiz bir duygu. Hayatımın bu yeni bölümüne başlayacağım için çok heyecanlıyım. Les Benjamins Cadde, marka için de yepyeni bir sayfa açıyor. Bunu sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.“ diyor. İstanbul'un Anadolu Yakası enerjisi markaya nasıl etki edecek önümüzdeki koleksiyonlarda göreceğiz. 

 

 

 

 

 

İZLE
Hakkında En Çok Konuşulan Bek: Valentin Rosier
İLGİLİ İÇERİKLER Les Benjamins Bünyamin Aydın
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası