The Weeknd'den After Hours Sonrası
Güncel

The Weeknd'den After Hours Sonrası

Blinding Lights ve Save Your Tears ile 2021’in ilk yarısını domine eden hitlerdi. Grammy'ler onu tanımasa da Superbowl devre arası gösterisi dahil müzikle ilgili tüm büyük sahnelerde Weeknd var. Art arda attığı tweet’lere bakıyoruz, yeni albüm için heyecanlanıyoruz.

Hemen her şarkısı listelerde birinciliğe oynuyor. Kariyeri adına 2021 önemli bir yıl olmaya devam ediyor. Grammy Ödülleri’nde hiçbir kategoride aday olarak gösterilmemesi çok tepki uyandırmış, mesele bir şekilde sanatçının leyhine bir algıyla sonuçlanmıştı. Her sene Eylül ayında düzenlenen Emmy Ödülleri’nin adayları dün açıklandı ve The Weeknd’in Superbowl devre arası performansı Emmy’de 3 kategoride aday gösterildi. Böylece sanatçı bu kategoride daha önce aday olan Bruno Mars, Prince, Justin Timberlake ve Bruce Springsteen’in yanına ismini yazdırmış oldu.

Bir dizi tweet'le bir sonraki albümü üzerindeki çalışmalarını bitirdiğini belirtti. Karantina döneminde odasında yarattığı sihirleri bir araya getirerek çok güzel bir projeye imza attığını yazdı. Bu albümden gurur duyduğunu ve bunun içim varını yoğunu ortaya koyduğunu dile getirdi. The Weeknd artık kırmızı takım giymek istemediğini belirterek yeni bir çağa yelken açarken, 2022'ye ertelenen tam kapsamlı After Hours Tour ile eskisine veda etmeyi planlıyor. 14 Ocak 2022’de Vancouver’da başlayacak dünya turu için "Tur ÇILGINLIK olacak" tweet'i konser bekleyişindeki hayranları heyecanlandırıyor. Attığı tweet’lerde güneşin doğuşu emojilerini koyması şafak anlamına gelen ve yeni albüm ismi olması muhtemel “Dawn” için iddiaları güçlendiriyor. After Hours sonrası muhtemel Dawn için beklentiler yüksek. Bizi sen böyle alıştırdın Weeknd! Daha azıyla yetinemeyiz. 

2021 onun yılı demişken, şu ara Euphoria yaratıcısı Sam Levinson ile birlikte yeni bir HBO dizisi geliştiriyor. Baş yapımcılığını, başrolünü ve senaristliğini üstleneceği The Idol dizisi, kadın bir pop şarkıcısının gizli bir tarikatın lideri olan esrarengiz bir LA kulüp sahibiyle romantik bir ilişkiye girmesiyle başlıyor.

The Weeknd'li 2021 devam ediyor. 

İZLE
The Weeknd Işıklar Sönene Kadar GQ Okuyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası