The Weeknd'e Göre The Idol Ya Berbat ya da Harika Olacak
Popüler

The Weeknd'e Göre The Idol Ya Berbat ya da Harika Olacak

Sam Levinson hit dizisi Euphoria ardından bir diğer yüksek profilli yapım The Idol esnasında prodüksiyon sorunları yaşadı. Dizinin yıldızı ve ortak yaratıcısı Abel "The Weeknd" Tesfaye kısa süre önce verdiği bir röportajda dizinin yapım aşaması ortasındaki revizyonunu "zorlu bir süreç" olarak tanımladı.

Yeni dizi The Idol'ın fragmanına bakılırsa, Euphoria'nın yaratıcısı Sam Levinson, müzik endüstrisinin keyifsiz fonunda geçen bir hikayeyle kendi dizisinin 'x-rated' tacını almaya geliyor. (Yeni fragman diziyi "Hollywood'un derinliklerinden" selamlıyor ki bu da en azından tipik "hasta ve çarpık zihinler" numaralarından biraz daha bilinçli).

HBO'nun Euphoria'sı 2019'da yayınlandığında, yaklaşık 30 erkek cinsel organı içeren tek bir sahne izleyicileri biraz şaşkına çevirmişti ve bu, orijinal plandan 50 penis daha çıkarıldıktan sonraydı. O zamandan beri Euphoria, gençlerin garip seks hayatlarıylaa televizyonda bir randevu gibiydi ve hayatınızın çevrim içi olarak oynandığı bir zamanda genç olmanın heyecanını ve monotonluğunu yakaladı.

The Idol'da başrolde Abel "The Weeknd" Tesfaye'nin kendisi ve Z kuşağının favori yeteneklerinden oluşan cömert bir ekip yer alıyor: Lily-Rose Depp, Troye Sivan, Rachell Sennott, Hari Nef ve Blackpink'ten Jennie - The Idol, 2023'te HBO'nun ışıltılı tacındaki bir başka mücevher olmaya hazır görünüyor.

Daha da kışkırtıcı olanı, dizinin kaotik olduğu iddia edilen prodüksiyonu etrafında dönen söylenti girdabı oldu. 2023'ün başlarında Rolling Stone'da yayınlanan bir makale, HBO arka planında bir düzensizlik ve kargaşa tablosu çiziyor. RS kaynaklarına göre, dizi geçen yıl ilkbaharda neredeyse tamamlanmışken, Levinson tarafından dizinin "rahatsız edici" cinsel içeriği artırılarak çöpe atıldı, yeniden yazıldı ve çekildi.

Prodüksiyon ekibinden bir kaynak "21. yüzyılda şan ve şöhret modelinin karanlık bir hicvi için anlaşmıştım" diyor. Bunun yerine, "hicivden hicvettiği şeye dönüştü.". İddiaya göre Los Angeles'ın sefahatini ve egoizmini hedef alan bir hikayenin tam da hedefindeki şeye konu olması tamamen uygun olmasa da kesinlikle yerinde.

Ancak Tesfaye, W dergisine verdiği yeni bir röportajda ortaya çıkan tartışmalara yanıt verdi. "The Idol'ı yeniden yapmak zorlu bir görevdi ve doğrusu, bunu başarmak için sağlığımı ve evimi feda ettim" dedi.

Bu içerik British GQ websitesinde yayınlanmıştır.

İZLE
The Weeknd Işıklar Sönene Kadar GQ Okuyor
İLGİLİ İÇERİKLER The Weeknd The Idol
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası