Bir 'Brother'ı, 'Brother' Yapanlar Nelerdir?
Hayat Rehberi

Bir 'Brother'ı, 'Brother' Yapanlar Nelerdir?

Başarıya giden her yol mübah değildir. Çünkü rekabet, kurallara uyulduğu zaman değerlidir.

Cömerttir. Ailesi, dostları, yakın çevresi ve ihtiyacı olan herkesle elindekileri paylaşır. Hayatın bu şekilde anlamlı olacağını bilir. Vakti değerlidir ama mutlaka dostlarına ayıracak zamanı vardır. İhtiyaç duyulduğu zaman sevdiklerinin yanındadır. Cömertlik algısı maddiyatla sınırlı değildir. Onun için dostluk ve adından mütevellit yoldaşlık paylaşılması gereken değerlerdir. 

Başarılıdır. Ancak bir Brother için başarıya giden her yol mübah değildir. Rekabet, kurallara uyulduğu zaman değerlidir. Kazanma hırsı kuralları çiğnemek için bir bahane olamaz. Bir başkasının hakkını yemektense kaybetmeyi tercih eder. Kısacası etik kurallara uymadan gelen başarı, başarısızlıktır. 

Bir Brother stil sahibidir. Kendine yakışanı bilir, buna göre güncel moda akımlarını takip eder. Doğru renkler ve kesimler tercihlerini belirler. Bir erkeğin sahip olması gereken aksesuarlar onun için olmazsa olmazdır. Farkındadır, Bir Brother’ı Brother yapan kıyafetleri değildir ama bu dış görünüşünü umursamayacağı anlamına gelmez.

16-09/19/1ok_brothers-gq-5.jpg

Detaylar önemlidir. Kendine bakar. Egzersize, spora her zaman vakit ayırır. Yoğun iş temposu spor yapmamak için bahane değildir. Zira bilir ki vücut ve zihin bir bütünlük içerisinde çalışır. Egzersiz gibi kişisel bakım da bir Brother’ın vazgeçilmezidir. Gereğinden fazla çabalamaz ama sabah bakımı için geçirdiği zaman hem değerli hem de gereklidir.Dostlarının yanında eğlencelidir. Anlatacak hikayeleri vardır. Ancak karşısındakini de her zaman dinler. Zekidir. Olduğu gibi davranır. Dostlarıyla dalga geçmez. Lafı uzatmaz.  Komik olmaya çalışmaz. İyimserdir. Kendisini motive ettiği gibi dostlarına da destek olur. Bulunduğu ortamlarda çevresindeki insanların ortak noktalarını bulur, herkesi sohbetin içine çeker. Bir Brother tartışmalardan uzak durur.  

Kısacası bir Brother cömertliği ile tanınır. Elinde ne varsa paylaşır. Sevdiklerine zaman ayırır, dostlarının her zaman yanındadır. Başarılı olmak için elinde geleni yapar ama kuralları çiğnemez. Adil ve dürüsttür. Bir Brother zekidir. Dostlarıyla iyi vakit geçirmeyi sever. Kendine bakar. Egzersiz yapmadan güne başlamaz. Stiline dikkat eder. Ancak ne olursa olsun önce dürüstlüğü ve cömertliği ile tanınmak ister.

Brothers hikayesi devam edecek. Daha fazlası için tıklayın.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası