Bir Kadına Nasıl İç Çamaşırı Alırsınız?
Hayat Rehberi

Bir Kadına Nasıl İç Çamaşırı Alırsınız?

İnce iş. Markası, modeli, kumaşı derken mevzu karışabilir. Doğru yolu bulmanız için rehberiniz hazır.
Rahatlık:

Klasik hataya sakın düşmeyin. Seksi iç çamaşırı gündüz giyilmez diye bir kural yok. Akıllıca seçim yaparsanız, sevgilinizin günlük de giyeceği rahat bir ürün alabilirsiniz. Madde 1: Siyah ve beyazdan şaşmayın.

Külot araştırması:

Partnerinizin bedeninin ne olduğunu bilmiyorsanız (lütfen bilin), külot seçimi yaparken mutlaka medium bedeni tercih edin. Kararsız kaldığınız diğer durumlarda tek beden, ipek babydoll’lerden şaşmayın.

Stil notları:

“Kim görüyor ki!” diyerek kadınları sinir etmeyin. İç çamaşırı onun için sandığınızdan daha önemli. Biraz dikkatli olun. Günlük ne giyiyor, özel durumlarda ne tercih ediyor, gözden kaçırmayın.

Büyük mü, küçük mü:

Partnerinizin göğüsleri büyükse balenli modeller iyi seçim. Büyük göğüslü kadınlar özel markalarda beden bulmakta zorlanabilir. Elle Macpherson, Stella McCartney gibi markalarda E, F, ve G gibi geniş kupları bulabilirsiniz. Soft cup adı verilen içi süngerli modellerse küçük göğüslü kadınlar için.

Teknik işler:

Beğendiğiniz iç çamaşırı takımında ipler, bağlamalar, kopçalar nereye takılıyor ya da geçiriliyor diye aklınız karışıyorsa hemen vazgeçin. Çıkarmayı beceremeyeceğiniz modeller “o anda” sizi sadece rezil eder.

Doğru adresler:

La Perla, Stella McCartney, Kiki de Montparnasse, Agent Provocateur, Elle Macpherson, Marlies Dekkers, Atsuko Kudo.

İZLE
The Original Sexy - Calvin Klein Underwear
İLGİLİ İÇERİKLER iç çamaşırı
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası