Sevgililer Günü’nü Renklendirecek 5 İpucu

Kız arkadaşına bir kutu çikolata ve akşam yemeğiyle sürpriz yapan adam olmak yerine bu sene klasiklerden uzaklaşıp daha cesur hareketler yapmaya ne dersiniz?

09 Şubat 2016

Sevgililer Günü’nü Renklendirecek 5 İpucu
#1. Sıcak köpük banyosu

Ön sevişmeye hazırlamak için ona gül yaprakları ve güzel kokulu banyo köpükleriyle hazırladığınız sıcak bir banyodan daha keyifli ne olabilir? Ortamı mumlarla aydınlatın. Işık gayet hafif ve romantik olsun, bu ortama gidecek bir müzik seçin. Mesela Barry White’ın genizden gelen kısık sesi onu eritmeye yetecektir. Hatta köpükler arasına yerleştikten sonra eline buz gibi bir kadeh şampanya da verirseniz sizin için her şeyi yapabilir.

#2. Masaj yağları

Banyodan sonra sıra geldi aromatik yağlarla taçlandırılmış yumuşak bir masaja. Hiçbir kadın masaja hayır diyemez. Hele ki teninin ipeksi yumuşaklığı, saçtığı güzel kokularla birleşince. Burada zaten ön sevişme başlar.

#3. Uzun ön sevişme

Biliyorsunuz, kadınların ısınması uzun sürüyor. Ona olan aşkınızı en son ne zaman uzun bir ön sevişmeyle taçlandırmıştınız? İşte Sevgililer Günü bunun tam zamanı. Şuna inanın; bazen yolculuk, varış noktasından daha keyifli olabilir. Bu gece onu öpün, okşayın, dokunun, dudaklarınızı her yerde gezdirin, hafif ısırıklarla hislerini canlandırın ve bunu tüm gece, sadede gelmeden, sürdürebildiğince sürdürün. Sonunda üstünüze atlayan o olsun. 

#4. Çikolata

Her ne kadar klişe desek de çikolatasız bir Sevgililer Günü düşünülemez. Hem kadınların en iyi arkadaşı hem de çikolatayla yapabilecekleriniz sınırsız. Bu dayanılmaz lezzeti birbirinizin ağzında, onun vücudunda eriterek tadabilirsiniz.

#5. Yeni mekan

Sevgililer Günü’nde seks! Ne kadar orijinal değil mi? Ama bir dış mekanda yaparsanız unutulmaz bir deneyim olabilir. Kimsenin geçmediği o çıkmaz sokakta, ağaçlar arasındaki bir yürüyüş sırasında, bir limuzinin arka koltuğunda ya da belden aşağınızı gizleyen bir balkonda sokaktan gelen geçene karşı yapacağınız seks ertesi gün işe gittiğinde onun da yüzünde müstehzi bir gülümsemeye sebep olacaktır.


8 Adımda ‘Siz’den ‘Sen’e Nasıl Geçilir: Resmiyetten Kurtulma Rehberiniz

HAYAT REHBERİ | 8 Adımda ‘Siz’den ‘Sen’e Nasıl Geçilir: Resmiyetten Kurtulma Rehberiniz

Neden Her Gün Yatak Topluyoruz?

HAYAT REHBERİ | Neden Her Gün Yatak Topluyoruz?

Yeniden Dönüşüm için 4 Basit Adım

HAYAT REHBERİ | Yeniden Dönüşüm için 4 Basit Adım

#GQEvde: Uykuya Dalmanıza Yardımcı Olacak Müzikler

HAYAT REHBERİ | #GQEvde: Uykuya Dalmanıza Yardımcı Olacak Müzikler

#GQEvde: Zamanını Evde Geçireceklere En İyi 8 Tavsiye

HAYAT REHBERİ | #GQEvde: Zamanını Evde Geçireceklere En İyi 8 Tavsiye

Daha Fazla Göster