Size Brothers Değerlerini Anlatalım
Hayat Rehberi

Size Brothers Değerlerini Anlatalım

Gerçek bir centilmenin değerleri vardır ve bir 'Brother' için değerler her şeyden önce gelir.

Oyunu kurallarına göre oynar. Başarı onun için “her ne pahasına olursa olsun” elde edilecek bir şey değildir. Bir Brother için değerler her şeyden önce gelir. Gerçek zenginliğin dürüstlük ve onur sahibi olmaktan geçtiğini bilir. Karşısına çıkan engelleri, sahip olduğu değerleri kaybetmeden aşacaktır.

Stil önemlidir. Ancak stili üzerindeki kıyafetlerle sınırlı değildir. Hayatın içinde, her an, tarzını yansıtır. Aldığı kararlar, yaptığı seyahatler, yediği yemek sahip olduğu görgünün süzgecinden geçer. Bir Brother’ın aldığı kararlar bilgelikle harmanlanır.

Lüksü olgunluk içinde deneyimler. İyi giyinmek, güzel yerlere seyahat etmek onun için bir statü sembolü değildir. Hayatın doğal parçasıdır. Ayakları yere basar. Sahip olduklarının değerini bilir. Karakteri ile ayrışır, harcamalarıyla değil.

Kuşkusuz, bir Brother için başarı ölçütü sahip olduğu karizma, karakterinin sağlamlığı ve çevresine verdiği güvendir. Cömertlik ve dürüstlük onu tanımlar. İnsan ilişkilerini bu temeller üzerine kurar. Hayatı, çevresi ve işi için emek verir, zaman ayırır. Hayatı ve insanları ciddiye alır. Herkesten öğreneceği bir şey olduğunu bilir. 

Cömerttir. Başarısını, dostluğunu, sevgisini paylaşır. Paylaşmak fiilinin maddiyatla sınırlı olmadığını bilir. Hayatı, kendisi ve etrafındakiler için daha güzel hale getirmeyi amaçlar. Ufak bir jest ya da büyük bir hediyenin arkasında hep aynı düşünce yatar. 

Dostlarını dinler. Dikkatini verir ve karşısındakini içtenlikle dinler. Dürüsttür, aklındakini söyler. Bir Brother zekidir. Olayları ve insanları doğru analiz eder. Kendini anlatmak için fırsat kovalamaz.

16-09/16/1ok_brothers-gq-3-1474055613.JPG

Anlatacak hikayeleri vardır. Bir brother’ı tanımlayan tek şey sahip olduğu hikayeler değildir ama deneyimlerin değerini de iyi anlamıştır. Anılarını başkalarını etkilemek için değil, dostluk bağlarını kuvvetlendirmek için muhafaza eder. 

İyimserdir. Olumsuzluklar karşısında pes etmez, morali bozulmaz. Hayatın düz bir çizgi olmadığını bilir. Dostlarını motive eder. Hayatlarının zor anlarında sevdiklerini yalnız bırakmaz. Gerektiğinde her zaman “oradadır”. Ancak yeri geldiğinde geriye çekilmesini de bilir. 

Bulunduğu ortamlarda çevresindekileri bir araya getirir. Ortak noktaları bulur, ayrıştırmaz. Karşısındakini değerli yapan şeyin karakteri olduğu bilinciyle hareket eder. Sakindir. Kavgaya karışmaz. Ve önemlisi bir Brother bağışlayıcıdır.

Kısaca cömerttir. Paylaşmayı bilir. Bir Brother dürüsttür. Adil rekabet eder, başarısının anahtarı tam da budur. Deneyimleri ile olgunlaşır. Lüks onun için erişilmesi gereken bir hedef değildir, hayatın doğal parçasıdır. Dostlukları ömür boyu sürer. Stil sahibidir. Kendine değer verir. Ona ait ne varsa, aynı zamanda sevdiklerinindir.

Brothers hikayesi devam edecek. Daha fazlası için tıklayın.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası