Geleceği Yeniden Şekillendirmeye Hazır mısınız?

Yapılmayanı yapan, sizi geleceğin teknolojisiyle buluşturan Samsung Galaxy Z Fold2 ile tanışın!

16 Kasım 2020

Geleceği Yeniden Şekillendirmeye Hazır mısınız?

Hayal gücü, teknoloji, tasarım ve gelecek bir araya geldi, dünyanızı değiştirmeye hazırlanıyor!

Samsung Galaxy Z Fold2; katladığınızda yeni nesil bir akıllı telefon, açıkken dev ekranıyla hayatınızı kolaylaştıran bir tablet! Bambaşka bir bakış açısıyla tasarlanan, mobil dünyada yepyeni bir sayfa açan Galaxy Z Fold2 sadece katlanmasıyla değil,
diğer özellikleriyle de geleceğe meydan okuyor!

Zarif, sağlam, kullanışlı: yapılmayanı yapan bir tasarım 

samsung galaxy z fold 2 GQ Tanıtım

 

 

 

Bugüne Kadar Tasarlanmış Galaxy’nin En Geniş Ekranıyla Dünyanız Genişleyecek! 

Avucunuzun içinde tek bir telefon, iki farklı ekranıyla hayatınızı kolaylaştırmaya hazır. 6.2” Sonsuz-O Ön Ekranı, telefonunuzu açmanıza gerek kalmadan bir akıllı telefondan beklediğiniz her şeyi ekranınıza getiriyor. Fotoğraf çekin, sevdiklerinizi arayın, mesajlarınızı cevaplayın, Çoklu Ekran özelliği ile ekranı ikiye ya da üçe bölerek aynı anda birçok işi tamamlayın!

 

samsung galaxy z fold 2 GQ Tanıtım 

 

Peki açıldığında?
Telefonunuzu açın ve ultra ince camdan yapılmış tablet boyutunda 7.6 Dinamik Amoled 2X ekrana merhaba deyin! Çalışmak, sunum yapmak, istediğiniz her şeyi geniş geniş izlemek için başka ekrana ihtiyacınız kalmasın. Kamera deliği ve minimize edilmiş kenarları sayesinde de çıkıntı yok, ekran var!

 

Akıcı bir deneyim
Hayatı akıcı yaşamayı sevenler için de 120Hz yenileme hızı ile fark yaratıyor. Yüksek performans gerektiren oyunlar, hızlı gezinmeler ne isterseniz akıcı görsel geçişlerin tadını çıkarın, yepyeni bir görüntüleme deneyimi ile tanışın!


Bırakın, ayakta dursun!
Telefonunuzu katlayın ve istediğiniz yere koyun, esnek kullanımmodu ile açınızı dilediğiniz gibi ayarlayın! Ana ekranda video görüşmesi yaparken sevdiklerinize el sallayın, ön ekranında izlediğiniz videolara istediğiniz gibi tepki verin! Elleriniz sizin!

Şıklık ayrıntıda gizli
Galaxy Z Fold2 katlama deneyimini benzersiz hale getirmek için gizli menteşe ile tasarlandı. Benzersiz bir incelikle tasarlanan Gizli Menteşe ile her bir katlama ve açma hareketi akıcı ve tam istediğiniz gibi!


Bronz Mistikliği
Tasarım detayındaki benzersizliklerin yanı sıra Galaxy Z Fold2 karşımıza iki mükemmel renkle çıkıyor.
Dilerseniz mistik siyah klasikliği ile farklılaşın, dilerseniz mystic bronze’un çarpıcılığı ile kalabalıklar arasından ayrışın.

İşinize geleceğin dokunuşu
Bütün iş hayatınız artık elinizin altında!
Aynı anda birçok işi yaparken Çoklu Ekran özelliği hızınıza ayak uydurmak için hazır!

İki ekran, tek bir deneyim!
Akıcı bir deneyim için Ön Ekranı’nda açtığınız uygulamayı telefonunuzu açtığınızda geniş ekrandan kesintisiz devam ettirebilirsiniz! İstediğiniz ekranı kullanın, seçim sizin! 

 

 

samsung galaxy z gold 2 tanıtım gq 

 

Aynı Anda Kaç İş Yapabilirsiniz? İki, üç?
Multiaktif Pencere özelliği ile ister Ön Ekranı’nda aynı anda iki uygulamayı birden kullanın, isterseniz ekranınızı genişletip 3 uygulamadan aynı anda faydalanın! Dilediğiniz gibi!

Tek dokunuşla en çok kullandığınız uygulamalar 3 ekranda karşınızda!
Sık kullandığınız 3 uygulamanız Multiaktif Pencere’nizde tek tuşla karşınıza çıkmaya hazır!
Uygulama eşleştirmesi ile üç uygulamanızı birbirine eşleştirin, telefonunuzu açtığınızda aynı şekilde karşınıza çıksınlar! Takvim, mesajlaşma, video uygulamaları, sizin favori üçlünüz hangisi?


Sürükleyin, bırakın
Mobil cihazlarda devrim yaratan özellikle tanışın!
İçerikleri bir uygulamadan diğerine taşımak için farklı menülerle zaman kaybettiğinizi biliyoruz!
Artık kaybetmeyeceksiniz! Ön Ekran ya da Ana Ekranda uygulamalar arasında parmağınızın basit bir hareketi ile Sürükle Bırak hareketini kullanın, hayatınızı kolaylaştırın!

Sunum hazırlayın, sunum yapın
İşiniz için bütün uygulamalarını kolaylıkla kullanın, artık bilgisayara ihtiyacınız yok. Avucunuzun içinde tam istediğiniz gibi kullanabileceğiniz gelecek var!

 

samsung galaxy z gold 2 tanıtım gq

 

Dünyaya bakış açınızı değiştirin!
Hazırsanız çekin!
Çift görüntüleme özelliği ile siz daha fotoğrafı çekmeden mükemmel fotoğraflar ekranınızda!
Herkesin çektiğiniz fotoğrafı beğenmesini istiyorsanız, iki ekranı birden kullanın. Siz ana ekrandan fotoğrafın kadrajını ayarlarken fotoğraftakiler Ön Ekranı’ndan önizleme ile çekeceğiniz fotoğrafı görür. Gülümseyin, çekiyoruz!


Sizin modunuz hangisi?
Eller Serbest Mode ile kameranızı kullanmanın keyfini sürmeye hazır olun. Galaxy Z Fold2 katlı durumdayken kamera uygulaması, önizleme yukarıda kontroller aşağıda olacak şekilde ikiye bölünür. Siz katlama açısını ayarlayın gerisini ona bırakın! Dilerseniz kamerayı elinizi salladığınızda denklanşöre basacak şekilde de ayarlayabilirsiniz!

Selfie’lerin modası hiç geçmeyecek!
Arka Kameranız mükemmel kalitede selfiler çekmek için hazır! Galaxy Z Fold2 katlı konumdayken Ön Ekranı’ndan önizlemesini görebileceğiniz selfieleri arka kamera ile çekmenin özgürlüğünü yaşayın!

Kameranız hızınıza ayak uydursun!
Profesyonel düzeyde odaklanma ile odaktan kopmayın! Otomatik çerçeveleme özelliği, çerçeveye insanlar girdikçe ya da çıktıkça görüntünün merkezde kalması ve odağının bozulmaması için genişler ya da daralır.

 

 

samsung galaxy z gold 2 tanıtım gq 

 

Profesyonel düzeyde video vefotoğraflara hazır olun
Uzakları yakınınıza getiren zoom özelliğini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. İsterseniz yavaşça zoom’layın ve videolarınıza kendi yaratıcılığınızı katın, dilerseniz hızla zoom’layın hiçbir anı kaçırmayın.


Videoda istediğiniz sesi duyun
Ses kalitesini üst seviyeye taşıyacak videolar Galaxy Z Fold2 ile telefonunuzda. Hangi sese odaklanmak istediğinize göre arka ya da ön mikrofona geçiş yaparak benzersiz videolar çekebilirsiniz.


Tek tuş, çok çekim!
Tek tuşla çoklu çekim özelliği ile siz kamerayıi stediğiniz gibi ortamda dolaştırın, gerisini yapay
zeka teknolojisine bırakın! Birden çok fotoğraf ve video alternatiflerinden seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Karanlıktan korkmayın
Gece Modu ışığınız olsun. Galaxy Z Fold2 daha büyük pikseller ve geliştirilmiş yapay zeka teknolojisi ile az ışıkta bile benzersiz fotoğraflar elde etmenizi sağlar.
Kamera aynı anda birden fazla fotoğraf çeker ve mükemmele ulaşmak için çektiği kareleri birleştirir. Size de karanlıkta bile muhteşem fotoğraflar çekmek kalır.

Performansıyla da fark yaratır
İş dünyanızı, yaratıcılığınızı, videolarınızı, fotoğraflarınızı, izleme deneyiminizi geleceğe taşıyan Galaxy Z Fold2 performansı ile de sizi geleceğe taşımaya hazır. 4500mAh gücünde çift pili uzun saatler telefonunuzu keyifle kullanmanızı sağlıyor.


Bugünün Müziğini Kim Hangi Şarkılarla Şekillendiriyor?

HYPE | Bugünün Müziğini Kim Hangi Şarkılarla Şekillendiriyor?

G-Eazy’nin Sıfırlanma Süreci

HYPE | G-Eazy’nin Sıfırlanma Süreci

İkonik Brit’lerin Güncel Stil Etkisi

STİL | İkonik Brit’lerin Güncel Stil Etkisi

“Poetic Turkish Dude”

HYPE | “Poetic Turkish Dude”

#GQMOTY2020: Unseen Kareler

HYPE | #GQMOTY2020: Unseen Kareler

Kapak: Şükrü Özyıldız ile 5 Soruda 2021 Kritiği

HYPE | Kapak: Şükrü Özyıldız ile 5 Soruda 2021 Kritiği

Daha Fazla Göster