Evde Geçen Sevgililer Günü’nü Hareketlendirmenin 4 Yolu
İlişkiler

Evde Geçen Sevgililer Günü’nü Hareketlendirmenin 4 Yolu

14 Şubat gibi dışarıya çıkmanın tuzaklarla ve kalabalıklarla dolu olduğu bir günde neden evde olmayasınız? Sevgililer Günü’nü evde de hareketlendirebilirsiniz. İşte yapabilecekleriniz.

Tüm kapitalist günler gibi, Sevgililer Günü de temel olarak bir kandırmaca. Özellikle romantik bir akşam yemeği için dışarı çıkar, ortalama bir fix menü için diğer mutlu çiftlerlerle dip dibe aşırı yüksek bir ücret ödersiniz. Ayrıca günün, sanki romantik komedilerdeki kalp şeklindeki çikolataları aldığınızı dışarı çıkıp herkese göstermeniz gerekiyor gibi de kalıtımsal bir ayıbı vardır. Ama bunlar Sevgililer Günü’nün harika geçmeyeceği anlamına gelmez. Sonuçta sevdiğiniz kişiyle “cheesy” aktivitelerde bulunup, sıradan bir hafta içi akşamına göre daha gurme yemekler tükettiğiniz bir gün olmalı. Evde kalarak bunu başarabilirsiniz. Partnerinizi plana dahil edin; Sevgililer günü tek taraflı karar verme günü değil. Ayrıca evde kalmanın size eşofman giyme, koltuğa oturup Ozark'ı izleme ve arada bir yana eğilip osurmak demek değil. çÇaba göstermelisiniz. Çaba göstermek her zaman çekicidir, aynı zamanda özellikle bu günün en  önemli noktasıdır. Bununla birlikte, kendi evinizin rahatlığında gerçekten eğlenceli ve seksi bir Sevgililer Günü geçirmenin dört yolu var.

Evde kalmanın en güzel tarafı, tüm gece hiç kimseyle karşılaşmak zorunda olmamanız! Yani otopark, garson ve benzeri durumlar sinirinizi bozamaz. Dibinizde tartışması muhtemel bir çift olmaz. %100 sevdiğinizle olursunuz. Ve bu romantik değil de ne?

 

 

İZLE
Zuma İstanbul Size En İyi Sevgililer Günü’nü Yaşatacak
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası