Tinder Profili İçin İyi Fotoğraf Nasıl Çekilir?
İlişkiler

Tinder Profili İçin İyi Fotoğraf Nasıl Çekilir?

Dating uygulamaları için, profil fotoğrafları sanatında ustalaşmak zor değil, ancak yine de pek çok insan bunu yanlış yapıyor. Kendinizi en iyi şekilde nasıl tanıtabileceğinizi profesyonellerle konuşuyoruz.

Tanışma uygulamaları için iyi bir fotoğraf çekebilmek hiç bu kadar önemli olmamıştı. Sorun şu ki, Tinder devriminin üzerinden on yıl geçmiş olmasına rağmen, pek çok insan hala - ömür boyu ya da sadece bir gecelik - aşkı bulma şanslarını, hoş olmayan (ya da daha kötüsü) profil fotoğrafları seçerek engelliyor.

Buluşma uygulamalarında sıkça yapılan fotoğraf hataları arasında vücutlarını suratlarından önce koyanlar, profil sahibinin belli olmadığı grup fotoğrafları ; hatta yüzlerinin fotoğraflarını hiç kullanmayan kişiler yer alıyor. Bazı topluluklar için mahremiyet hayati derecede önemli olsa da, çoğu için bu seçimler kendilerini güvende tutma ihtiyacından ziyade beceriksizlikten kaynaklanıyor. 

"Ama benim sadece arkadaşlarımla fotoğraflarım var" diye şikayet edebilirsiniz. "Özçekimleri sevmiyorum! Arkadaşlarımdan barda birkaç fotoğrafımı çekmelerini istemek hoşuma gitmiyor!" diye düşünebilirsiniz, bu tür bir ilgisizlik uygulamayı kullanma amacınıza hizmet etmeyecek. Tinder fotoğrafları çekerek para kazanan bazı fotoğrafçılarla  “flört profil galerinizi” nasıl canlandıracağınız hakkında konuştuk.

British GQ

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası