Dua Lipa x Jaguar I-PACE: Gücünü Teknolojiden Alıyor

Heyecan verici sürüş deneyimleri sunan Jaguar, bu sefer karşımıza ilk elektrikli aracı I-PACE ve teknoloji ile sanatı ustaca birleştirdiği Dua Lipa işbirliği ile çıkıyor.

19 Ekim 2018

Dua Lipa x Jaguar I-PACE: Gücünü Teknolojiden Alıyor

Elektrikli araç denilediğinde normalde alışık olduğumuz hız standartlarının altında kalan bir araç aklınıza geliyorsa bu tavsiyemiz bu düşüncelerden hemen kurtulmanız çünkü Jaguar'ın batarya teknolojisine sahip ilk elektrikli otomobili Jaguar I-PACE anında tork ve Dört Çeker sistemi ile bir spor otomobilin hızlanma özelliğini kazanıyor. 4,8 saniyede 100 km/sa hıza erişebilen otomobil aynı zamanda dünyanın en akıllı beş kişilik SUV'u olma özelliğine sahip. Hem seyretmesi hem de sürmesi heyecan verici olan Jaguar I-PACE dışarıdan bakıldığında kompakt boyutlara sahip gibi görünse de son derece geniş bir iç bölüme sahip.

18-10/17/jaguar-i-pace.jpg

Jaguar'ın tasarımından ve çizgilerinden ödün vermeden çağın gelişimlerine ayak uyduran bu model alışılmışın dışındaki iş birliği ile de en az sahip olduğu teknoloji kadar çok konuşulmaya aday. İngiliz/Kosovalı solist-şarkı yazarı Dua Lipa ile benzerine daha önce rastlamadığımız bir projeye imza atan marka takipçilerini ritmi hissetmeye ve bir parçası olmaya davet ediyor. 

Jaguar I-PACE ile unutulmaz bir deneme sürüşüne çıkan şarkıcı, kullanmış olduğu otomobile ait sürüş verilerini Jaguar’ın yenilikçi yazılımı ile birleşerek en son çıkardığı parçası “Want To” için özel bir remix hazırladı. Bu parçayı ilk defa Amsterdam’daki özel bir konserinde dinleyicileriyle paylaşan Dua Lipa bu iş birliği ile müzik tarihinin en çok remix yapılan şarkısına da imza atmış oldu. 

"Doğru algoritmaya sahipseniz ritme ihtiyacınız yok." mottosu ile yola çıkan Jaguar bu proje kapsamında dünyadaki tüm takipçilerini araç kullanım tarzından ve dinledikleri şarkılardan yararlanarak kendi remixlerini yapmaya da davet ediyor. Hip-hop’tan, dans müziği, orkestra, pop müzik ve bas-davul’a kadar çok çeşitli tarzlardan oluşan ve birden fazla tempo ve versiyonda bir milyonun üzerinde farklı remix yapabilme imkanı sağlayan bu programa erişim ise oldukça kolay. Jaguar'ın internet sitesine girdikten sonra Spotify hesabınızla senkron ederek birkaç tıklamayla siz de eserinizi yaratıp herkesle paylaşabiliyorsunuz. Jaguar otomobili daha yakından tanımak isteyenler için ise 23 Ekim’de İstanbul’da özel bir partiye ev sahipliği yapacak. 

https://remix.jointhepace.com 


İkonik Parfümler ve Hikayeleri

JAG-STYLE | İkonik Parfümler ve Hikayeleri

Saat Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

JAG-STYLE | Saat Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

En Stil Sahibi Hoparlörleri Keşfedin

JAG-STYLE | En Stil Sahibi Hoparlörleri Keşfedin

Teknoloji Tutkunlarına Black Friday Alışveriş Önerileri

JAG-STYLE | Teknoloji Tutkunlarına Black Friday Alışveriş Önerileri

Erkek Stiline Damga Vuran Filmler

JAG-STYLE | Erkek Stiline Damga Vuran Filmler

Hafta Boyu Motivasyon için Müzik

JAG-STYLE | Hafta Boyu Motivasyon için Müzik

Daha Fazla Göster