Hafta Boyu Motivasyon için Müzik

Hafta arası koşuşturmacanızda sizi canlı tutacak ve Jaguar I-PACE’in müzik sistemi ile deneyimleyebileceğiniz bir Spotify listesi hazırladık.

09 Kasım 2018

Tüm hafta toplantılara ya da önemli davetlere koşuştururken sizi canlı tutmaya yarayacak en önemli motivasyon kaynaklarından biri de müzik. Jaguar I-PACE’in müzik sistemi ise bu koşuşturmacada en büyük destekçiniz olmaya aday.

18-11/07/ic.jpg

Jaguar I-PACE’in Touch Pro Duo haber/eğlence sistemi otomobilin sahip olduğu tüm teknolojinin kontrol edilmesini kolaylaştırıyor.  Ayrıca İngiliz ses sistemi markası Meridian’in Jaguar için tasarladığı üç sistem olan ve tüm Jaguar otomobillerde bulunan Meridian 380W Dijital Ses Sistemi, Meridian 825W Dijital Surround Ses Sistemi ve Meridian Reference 1300W Dijital Ses Sistemi aracın içinde çok daha geniş bir ses performans aralığı sunuyor. Bu sistemler, kabin içerisinde stereo ve surround ses sağlamak üzere özel bir yazılım yardımıyla Meridian Cabin Correction teknolojisi ile takip ediliyor ve bu sayede müziğin netliği ve özgün ses üretimi bir üst seviyeye taşınıyor.

 

18-11/07/ic2-1541577224.jpg

Biz de müzik dolu bir hafta geçirmeniz için #JagStyle bir playlist hazırladık. Telefonunuzu aracınıza bağlayarak tadını çıkartmanın tam vakti!

 


Deneysel Kahve Tarifleri

JAG-STYLE | Deneysel Kahve Tarifleri

2019'da Yeni Mekan Keşifleri

JAG-STYLE | 2019'da Yeni Mekan Keşifleri

Yapay Zeka Çağında Bizleri Bekleyen Teknolojiler

JAG-STYLE | Yapay Zeka Çağında Bizleri Bekleyen Teknolojiler

Johannes Huebl ve İkonik Stili

JAG-STYLE | Johannes Huebl ve İkonik Stili

2019'da Sağlığınıza Yardımcı Teknolojiler

JAG-STYLE | 2019'da Sağlığınıza Yardımcı Teknolojiler

Günlük Kullanımda Sportif Şıklık

JAG-STYLE | Günlük Kullanımda Sportif Şıklık

Daha Fazla Göster