Hafta Boyu Motivasyon için Müzik

Hafta arası koşuşturmacanızda sizi canlı tutacak ve Jaguar I-PACE’in müzik sistemi ile deneyimleyebileceğiniz bir Spotify listesi hazırladık.

09 Kasım 2018

Tüm hafta toplantılara ya da önemli davetlere koşuştururken sizi canlı tutmaya yarayacak en önemli motivasyon kaynaklarından biri de müzik. Jaguar I-PACE’in müzik sistemi ise bu koşuşturmacada en büyük destekçiniz olmaya aday.

18-11/07/ic.jpg

Jaguar I-PACE’in Touch Pro Duo haber/eğlence sistemi otomobilin sahip olduğu tüm teknolojinin kontrol edilmesini kolaylaştırıyor.  Ayrıca İngiliz ses sistemi markası Meridian’in Jaguar için tasarladığı üç sistem olan ve tüm Jaguar otomobillerde bulunan Meridian 380W Dijital Ses Sistemi, Meridian 825W Dijital Surround Ses Sistemi ve Meridian Reference 1300W Dijital Ses Sistemi aracın içinde çok daha geniş bir ses performans aralığı sunuyor. Bu sistemler, kabin içerisinde stereo ve surround ses sağlamak üzere özel bir yazılım yardımıyla Meridian Cabin Correction teknolojisi ile takip ediliyor ve bu sayede müziğin netliği ve özgün ses üretimi bir üst seviyeye taşınıyor.

 

18-11/07/ic2-1541577224.jpg

Biz de müzik dolu bir hafta geçirmeniz için #JagStyle bir playlist hazırladık. Telefonunuzu aracınıza bağlayarak tadını çıkartmanın tam vakti!

 


Golf Wang ve Levi’s İş Birliğine İlk Bakış

JAG-STYLE | Golf Wang ve Levi’s İş Birliğine İlk Bakış

Parlak ve Sabit: Erkekler için En İyi 10 Saç Jölesi

JAG-STYLE | Parlak ve Sabit: Erkekler için En İyi 10 Saç Jölesi

Modanın Einstein’ı Karl Lagerfeld ve İkonik Stili

JAG-STYLE | Modanın Einstein’ı Karl Lagerfeld ve İkonik Stili

Çarpıcı Kombinler Yaratmak için Mini Tüyolar

JAG-STYLE | Çarpıcı Kombinler Yaratmak için Mini Tüyolar

Şubat Ayı Bitmeden Radarınıza Almanız Gereken Sergiler

JAG-STYLE | Şubat Ayı Bitmeden Radarınıza Almanız Gereken Sergiler

Eco Friendly Stil Önerileri

JAG-STYLE | Eco Friendly Stil Önerileri

Daha Fazla Göster