Dikkat! Spoiler içerir!

Güney Kaliforniya merkezli True Detective’in merak edilen sırlarla dolu dünyasına girmek için neden arıyorsanız, işe dizinin iki güzel kadını Adria Arjona ve Leven Rambin’le başlayabilirsiniz. Bu ikilinin ilgisini neler çeker? İyi adamlardan mı, kötü adamlardan mı hoşlanırlar? Onlar hakkında daha fazla şey öğrenmek için yanıp tutuşanları önden alalım.

07 Ağustos 2015

Dikkat! Spoiler içerir!

Bu yazıdan çıkarabileceğiniz tek bir True Detective spoiler’ı var: Bu sayfalarda fotoğraflarını gördüğünüz bu iki kadın daha önce hiç aynı sahnede rol almadı; hatta bu fotoğraf çekimi Adria Arjona’yla Leven Rambin’in ilk karşılaşması. Buna rağmen ikisi de anlaşmış gibi, dizinin gizemli havası hakkında son derece korumacı; ser verip sır vermiyorlar.

İkinci sezon çekimleri başladı bile. Ve işler Beyoncé albümleri ya da Özel Harekat Birliği için olduğu gibi fazlasıyla ciddi güvenlik önlemi eşliğinde ilerliyor. Aktörler repliklerini şifreyle korunan bir aplikasyondan görüp ezberliyor. Sayfalar her çekim gününün sonunda teslim edilmek zorunda. O kadar sırla dolu ki her şey, bir süredir yayınlanan fragman bile hiç diyalog içermiyor. Yeni sezonda yayınlanacağına dair dedikoduların döndüğü bir seks partisi sahnesinden bahsettiğimde, ikisi de tatlı bir şekilde “Hangi seks partisi?” diye soruyor.

Arjona’ya, bu sezon dahil olduğu dizide Taylor Kitsch’in sevgilisi olması dışında, rolüyle ilgili bize başka ne anlatabileceğini soruyorum. Bir anda sessizleşip ciddi bir tonlamayla “Çok korkuyorum” diyor. Nedenini de şöyle açıklıyor: “Her zaman her şeyi yapmayı reddediyordum. Ancak True Detective için bazı kurallarımdan vazgeçebilirdim. Menajerlerimle konuştuğumda hep, eğer True Detective için değilse bunu yapmam, bunu da yapmam, bu rolü oynamam vs. diyordum. En sonunda rolü aldığımda, menajerim bana dönüp şöyle dedi: Artık sana söylenen her şeyi yapmak zorundasın!”


Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

KADINLAR | Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

KADINLAR | Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

Daha Fazla Göster