Dikkat! Spoiler içerir!
Kadınlar

Dikkat! Spoiler içerir!

True Detective’in merak edilen sırlarla dolu dünyasına girmek için neden arıyorsanız, işe dizinin iki güzel kadını Adria Arjona ve Leven Rambin’le başlayabilirsiniz.

Bu yazıdan çıkarabileceğiniz tek bir True Detective spoiler’ı var: Bu sayfalarda fotoğraflarını gördüğünüz bu iki kadın daha önce hiç aynı sahnede rol almadı; hatta bu fotoğraf çekimi Adria Arjona’yla Leven Rambin’in ilk karşılaşması. Buna rağmen ikisi de anlaşmış gibi, dizinin gizemli havası hakkında son derece korumacı; ser verip sır vermiyorlar.

İkinci sezon çekimleri başladı bile. Ve işler Beyoncé albümleri ya da Özel Harekat Birliği için olduğu gibi fazlasıyla ciddi güvenlik önlemi eşliğinde ilerliyor. Aktörler repliklerini şifreyle korunan bir aplikasyondan görüp ezberliyor. Sayfalar her çekim gününün sonunda teslim edilmek zorunda. O kadar sırla dolu ki her şey, bir süredir yayınlanan fragman bile hiç diyalog içermiyor. Yeni sezonda yayınlanacağına dair dedikoduların döndüğü bir seks partisi sahnesinden bahsettiğimde, ikisi de tatlı bir şekilde “Hangi seks partisi?” diye soruyor.

Arjona’ya, bu sezon dahil olduğu dizide Taylor Kitsch’in sevgilisi olması dışında, rolüyle ilgili bize başka ne anlatabileceğini soruyorum. Bir anda sessizleşip ciddi bir tonlamayla “Çok korkuyorum” diyor. Nedenini de şöyle açıklıyor: “Her zaman her şeyi yapmayı reddediyordum. Ancak True Detective için bazı kurallarımdan vazgeçebilirdim. Menajerlerimle konuştuğumda hep, eğer True Detective için değilse bunu yapmam, bunu da yapmam, bu rolü oynamam vs. diyordum. En sonunda rolü aldığımda, menajerim bana dönüp şöyle dedi: Artık sana söylenen her şeyi yapmak zorundasın!”

İZLE
The Original Sexy - Calvin Klein Underwear
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası