Melekler Korusun
Kadınlar

Melekler Korusun

Hollandalı Doutzen Kroes, Forbes’a göre dünyanın en çok kazanan modelleri, bize göre de dünyanın en güzel kadınları arasında.

Hayat tarzı hakkında

Her işte birtakım şeylerden feragat etmeniz gerekir. Benimki de böyle bir iş. Aşırılıklardan kaçınıyorum. Ama yaptığım şeyi seviyorum ve gösterdiğim fedakarlıklar hakkında pek söylenmem.

Ünlü olmak hakkında

İnsanların sizi görünce adınızla seslenmesi inanılmaz. Garip ama bir yandan da heyecan verici. Cannes’da çığlık çığlığa ismimi haykıran insanlar gördüm. İlginç bir deneyimdi. Bu ilgiden hoşlandığımı itiraf edebilirim.

Oyunculuk hakkında

Böyle bir teklif gelirse reddedeceğimi sanmıyorum ama bir yandan da kendimi henüz hazır hissetmiyorum. Şu anda modellik bütün zamanımı alıyor ve eğer kariyerimi oyunculuğa çevireceksem, öncesinde kesinlikle bu konuda eğitim almam lazım.

Fotoğraf çekimleri hakkında

Çekimlerde genel olarak mutlu olduğum pek çok şey var. 20 kişinin etrafımda dolaşıp beni kontrol etmesi, eksik bir şey var mı diye bakması çok eğlenceli. Ayrıca bu çekimler için bol bol seyahat etmem gerekiyor ki bundan da çok memnunum.

 

 

 

Röportajın tamamı GQ Türkiye Temmuz sayısında ve GQ Türkiye iPad edisyonunda.

İZLE
The Original Sexy - Calvin Klein Underwear
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası