Nice senelere: Brooks Brothers 200 yaşında

Dile kolay, tam 200 sene!

18 Nisan 2018

Amerika'nın en eski markası Brooks Brothers, bu yıl 200. yaşını kutluyor. Bu yeni yaşına özel ilk kutlamayı 10-14 Ocak tarihlerinde Floransa'da düzenlenen Pitti Uomo fuarı kapsamında bir defileyle yapan köklü marka, 200. yaz sezonuna da hızlı bir giriş yapıyor.

18-04/18/2018_brooksbrothers_looks_45-1524053205.jpg

Özel bir defile

10 Ocak’ta Palazzo Vecchio Salone dei Cinquecento’da gerçekleşen moda şovunda Brooks Brothers’ın klasikleşmiş erkek ve kadın koleksiyonundan örnekler sundu. Defileyi izleyenler arasında ünlü modacı ve aynı zamanda Brooks Brothers’ın kadın koleksiyonunu tasarlayan Zac Posen başta olmak üzere çok sayıda ünlü isim, moda editörü ve moda sever vardı.

Geleneklerden güç alarak

Defilede sunduğu koleksiyonunda Brooks Brothers, 100 yıl öncesinin stiline sadık kalarak ikonik koleksiyonlarını genç ve cool bir şekilde yeniden yorumladı. İtalyan Flarmoni Orkestrası’nın canlı performansı eşliğinde düzenlenen defilede, Brooks Brothers’ın erkek koleksiyonunda yer alan lacivert ve altın tonları ön plandaydı. Özel teknolojik yenilikler kullanılarak hazırlanan kazaklar dikkat çekerken ikonikleşen camel palto markanın 200. yaşında yeniden görücüye çıktı. Kolej görünümden uzaklaşarak daha cool bir çizgide tasarlanan lacivert blazer ceket, bu sefer farklı kombinasyonlarıyla karşımızdaydı. 

 

 


Konforundan Ödün Vermeyenler İçin Tenis Stili

MODA | Konforundan Ödün Vermeyenler İçin Tenis Stili

Podyumdan İlhamla Ev Stilinden Sokağa Geçiş

MODA | Podyumdan İlhamla Ev Stilinden Sokağa Geçiş

Wimbledon'ın Stil Sahibi Erkekleri

MODA | Wimbledon'ın Stil Sahibi Erkekleri

Bu İşbirliği Yeni Bir Alışkanlığın Habercisi Olabilir Mi?

MODA | Bu İşbirliği Yeni Bir Alışkanlığın Habercisi Olabilir Mi?

Plaj Çantanızda Bulunması Gerekenler

MODA | Plaj Çantanızda Bulunması Gerekenler

İlk Dijital Moda Haftasından Neler Öğrendik?

MODA | İlk Dijital Moda Haftasından Neler Öğrendik?

Daha Fazla Göster