Véronique Nichanian Hermès ile Paris Moda Haftası'nda Her Zamankinden Daha Seksi ve Modern Bir Erkek Sunuyor
Moda

Véronique Nichanian Hermès ile Paris Moda Haftası'nda Her Zamankinden Daha Seksi ve Modern Bir Erkek Sunuyor

Modaevinin erkek gardırobunun başındaki tasarımcı, bu Paris Moda Haftası'nda en güzel koleksiyonlarından birine imza attı.

Fotoğraf: Philippo Fior

Véronique Nichanian sadece 35 yılı aşkın süredir hüküm sürdüğü Hermès erkeğini değil, aynı zamanda erkek modasının ve günümüzde bir erkeğin ihtiyaç duyduğu kıyafetleri de anlıyor . Paris Moda Haftası'nın altıncı ve sondan bir önceki gününde artık tanıtıma ihtiyaç duymayan Fransız modaevi, Paris'in 7. bölgesindeki UNESCO evinde misafirlerine randevu vermişti. Yorulmadan kendini yenilemeye devam eden prestijli bir marka için prestijli bir yer.

Yeni 2023-2024 sonbahar-kış koleksiyonu Veronique Nichanian'ın dokunuşuyla erkek modasında bir yenilenme. Tasarımcı, defilesi boyunca izleyicilerine hem rahat, hem seksi hem de çağa uygun bir moda anlayışı sunuyor. Defile, balıkçı yaka üzerine giyilen metalik detaylı deri trençkot ve büyük ölçüde koşudan ilham alan yumuşak pantolon ile açıldı. 

Nichanian gelecek kış için Hermès'in artizanlık ustalığıyla deri parçalara odaklanıyor. Bollaşan pantolonlar, kısa ceketler, anoraklar hemen üste geçirilen paltolar derken hep başroldeki deri neredeyse kapalı havaları ve düşük sıcaklıkları sevmemizi sağlayacak gibiler. 

Fransız modaevi için sembolik materyal Nichanian'ın hayal ettiği erkek için yeni, iyimser ve kararlı bir şekilde seksi yorumlanıyor. Balıkçı yaka da bu yeni koleksiyonun ana motiflerinden biri ve robalı geniş triko, hırka altına sıcak tutmak için giyilen ince bir katman veya boyuna kadar düğmeli gömlek yakası ile farklı formlara bürünüyor. Bu kış defilesinin son notu için şunu söyleyebilirim; romantizmi ve züppeliği birleştiren, takımlar giyinip dışarı çıkmayı seven erkekler için bir dizi farklı siluet sunuyor. 

Véronique Nichanian bu gardırobu gerçekten günümüzün tüm erkekleri için tasarladı. Defilenin ön sırası da bunu doğrular nitelikteydi. Bir Hermès adamı, geçen günlerin onun üzerinde çok az etkisinin olduğunu yansıtıyor. Zaman geçtikçe gençleşiyor. Véronique Nichanian'ın büyük bir başarıyla imza attığı, moda anlayışını benimsemek için karmaşık bir uygulama.

Bu yazı ilk kez GQ France websitesinde yayınlanmıştır. 

İLGİLİ İÇERİKLER hermes 2023 Sonbahar Kış
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası