Men of the Year 2022 Ödül Alanlar
MOTY

Men of the Year 2022 Ödül Alanlar

Yılın beklenen ödül töreni GQ Men of the Year'da bu yıl “birlikte varolmanın” önemini vurgulayan ve değişen dünyaya adapte olmayı başaran isimleri kutluyoruz. İşte ödül alanlar.

"GQ Türkiye olarak yayın tarihimizin 10. yıldönümünü kutlarken, geride bıraktığımız sürede değişen dünyaya adapte olabilmenin, yayıncılığa sağduyu ile yaklaşabilmenin, yeni bir dünya için empati ile üretebilmenin yollarını aradık. Hem ekip, hem de popüler kültüre yön vermiş bir medya markası olarak egolardan nasıl arınabileceğimiz konusunun bu sürecin merkezinde olduğunu fark ettik.

20 ülkede 13 milyon okura ulaşan GQ, erkek dünyasının 63 yıldır öncü “iyi yaşam’’ markası. 2012’den beri “Türkiye’nin en çok satan erkek dergisi” GQ Türkiye ise bugün jenerasyon fark etmeksizin her kesime dokunabilen, kreatif sektörlere alan açan bir platform. 10. yılı itibariyle çeşitlenen kadromuz ile birlikte emek, empati ve hayal etmek üzerine ekip olarak çok çalıştık; her gün kendimizi aşmak ve birbirimize değer katmak için çözümler aradık. Çünkü biliyoruz ki yeni dünya çok çeşitli ve ancak birbirimize inanırsak güzel bir yer olacak.

2012’den beri düzenlenen “Men of the Year”ı bu öngörüden hareketle bu sene “Co- Existence / Birlikte Varolmak” teması ile gerçekleştirmeye karar verdik. İnsan olmanın ötesinde bir konumu; “insan ötesini” hayal ederek bu sene ortak varoluş anlayışına odaklanan tema ile kendimizi gezegenin geri kalanından üstün görmeyi bırakmayı ve doğanın bir parçası olduğumuzu kabul etmemiz gerektiğini tartışmaya açmayı ve dünyadaki gerçek yerimizi birbirimize hatırlamayı hedefliyoruz."

Derya Gürsel

İZLE
Ryan Gosling Yeniden Hollywood’da
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası