Netflix Gizli Kodları
Popüler

Netflix Gizli Kodları: Muhtemelen Bilmediğiniz Binlerce Gizli Film ve Diziyi İzleyin

Bu basit numara ile Netflix'teki binlerce gizli film ve diziyi keşfedebilirsiniz. İşte Netflix'te ne izleyeceğim sorusuna en kısa yoldan cevap bulabileceğiniz rehber.

Kabul edelim: eğer buradaysanız, Netflix'te yayınlanan her şeyi ya aynı gün ya da hafta sonu izleyen seri binge-watcher kategorisine giriyorsunuz. Beckham'la işiniz bitti ve belgesel dizisini çok sevdiniz; Kareen Kapoor'un Jaane Jaan'ı da izleme listenizde  ve tamamlandı. Stranger Things ve Sex Education'ın (yine) birkaç sezonu arasında yarıştınız ve şimdi bir sonraki büyük Netflix orijinal dizisini veya filmini bekliyorsunuz.

Ve şimdi tek yaptığınız, ilginç bir şeyle karşılaşma umuduyla Netflix akışınızda gezinmek ve değerli bir şey bulamadınız! Bu yaygın bir Netflix sorunu. Sizi belki de hiç duymadığınız gizli filmler ve diziler diyarına götürecek gizemli kutuyu açmadan önce, Netflix hesabının nasıl çalıştığını anlayalım.

Netflix algoritması, izleme geçmişinize dayalı olarak belirli içerik önerilerini düzenler. Tercihleriniz doğrultusunda başlıkları ortaya çıkarmak için harika olsa da, çoğunlukla size sıradan olan aynı başlıkları sunar. Bazen, izlediğiniz türe göre bile öneriler alıyorsunuz, ancak bu sizin zevkinize göre değil. İşte bu noktada Netflix'in gizli kodları devreye giriyor ve akışınızın ötesine geçen çeşitli seçenekler sunuyor. Bu kodlar "Romantik Yabancı Filmler "den "B-Korku Filmleri "ne, "90 Dakikalık Filmler"den "Bir Gecede İzle"ye kadar son derece spesifik türlere ait. Her kod sizi bir türe ve alt türe götürüyor ki bu gerçekten şaşırtıcı.

Netflix'in Gizli Kodları Nasıl Kullanılır?

Doğrudan uygulamayı bir telefon veya TV'de kullanırken, arama çubuğuna kodu girebilirsiniz ve girdiğiniz türe göre tüm seçenekler görüntülenecek.

Ayrıca bir web tarayıcısı kullanarak ve şu adresi takip ederek özel tür sayfalarını ziyaret edebilirsiniz: https://www.netflix.com/browse/genre/ (kodu buraya girin).

İşte bu kadar. Şimdi, sadece seçiminizi yapın ve binge-watching'e başlayın.

İşte her türlü hikaye anlatımını takdir eden herkes için gizli Netflix kodlarının listesi.

Gerilim Dizileri - 8933

90 Dakikalık Filmler - 81466194

Korku - 8711

Aksiyon & Macera - 1365

Belgeseller - 6839

Romantizm - 8883

Anime - 7424

Bilim Kurgu ve Fantezi - 1492

Komediler - 6548

Klasikler - 31574

Dramalar - 5763

Kült Filmler - 7627

TV Programları - 83

Uluslararası - 7462

Bağımsız - 7077

Müzik - 1701

Spor - 4370

Çocuk ve Aile - 783

İşte size profesyonel bir ipucu:

Netflix'te ana türlerin yanı sıra her alt türe göre seçilmiş bir liste de bulunmakta. " Film Noir", "Slasher ve Seri Katil Filmleri" veya " Ateşli Romantik Filmler" gibi spesifik bir şey arıyorsanız, bunun için de kodlar var. Listeyi dikkatlice kontrol edin çünkü oldukça kapsamlı.

Not: Bu kodlar Netflix uygulamasında çalışır, ancak en iyi olarak web tarayıcısında çalışırlar. Bu nedenle, kapsamlı gizli film ve şov listesini izlemek istiyorsanız, tarayıcı başlıkları kontrol etmek en iyi yol.

Bu içerik ilk olarak GQ INDIA web sitesinde yayınlanmıştır.

İZLE
UYSALLAR GQ HYPE'TA
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası