Apple ve Beklenen Otomobili
Otomobil

Apple ve Beklenen Otomobili

Elma logosuna trafikte rastlamamıza siz deyin 5 biz diyelim 7 yıl kaldı.

Elbette 5 yıl sonrası için ne konuşursak konuşalım duyumdan ileri gitmek çok zor fakat söz konusu atılımları en çok seven şirket Apple olunca, doğruluk payı yükseliyor.

Ming-Chi Kuo’nun adını henüz duymamış olanlar, çağımızın en başarılı “teknoloji tahmincisi” hakkında bilgi edinmek için kendi sitesi macrumors.com adresini ziyaret edebilirler. Bugüne dek özellikle Apple’ın hangi ürünü ne zaman bizimle buluşturacağına dair şaşmaz tahminleriyle nam salan Ming-Chi Kuo, elma logolu otomobil konusunda şöyle diyor:

“Apple Otomobil’in 2023-2025 yılları arasında tanıtılmasını bekliyoruz. Bu yılları bulmasının sebepleri sırasıyla şöyle: (1) Tıpkı yaklaşık 10 senedir akıllı telefon sektöründe olduğu gibi şu an otomotiv sektöründe de oluşan büyük talep, geliştirilen yeni teknolojilerle yeniden tanımlanıyor. (2) Apple’ın teknoloji alanındaki avantajları, Apple Otomobil’i diğer araçlardan ayırabilir. (3) Apple’nın hizmet alanı bu sektöre girmesiyle hızla büyüyecektir.”

Kou’nun dediklerine hak vermemek elde değil. Kaç yılı bulursa bulsun, yakın tarihte Apple’ın hayatımızda daha da fazla yer edeceği aşikar.

İZLE
Fiat 500L ile şehirde mola
İLGİLİ İÇERİKLER apple otomobil
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası