Popüler

Adrenalinin Doruk Noktası: Macerasever

Adrenalin dozu yüksek program Macerasever, 16 Mart Cumartesi günü, saat 09.15’te NTV’de başlıyor.

19-03/12/bro02856.jpg

Adrenalini hayatının orta noktasına koyan beyler ya da maceracı ruhunu doyurmak isteyenler; herkesin içindeki dinamizmi besleyecek yepyeni bir önerimiz var. Türkiye'nin keşfedilmemiş güzelliklerini, Orkun Olgar ile keşfe çıkmak için doğru adres: “Macerasever”

Helikopterler, tehlikeli sporlar ve adrenalini yüksek birkaç adam... Aynı cümle içerisinde kullanıldıklarında dahi heyecanınızı yükseltmeye yarayan ögeleri bir arada bulmak isterseniz SPX'in sunduğu “Macerasever”, ilk bölümüyle 16 Mart Cumartesi 09.15’te NTV’de başlıyor.

19-03/12/dsc00663-1552394922.jpg

'İlk bölümde beni ne bekliyor?' derseniz, Orkun Olgar ve arkadaşları Doğu Karadeniz Bölgesi’ne damgasını vuran Kaçkar Dağları’nda inanılmaz bir maceraya doğru yola çıkıyor. Ekip, dünyanın sayılı bölgelerinde yapılabilen ve adrenalinin doruk noktasını vadeden Heliski bir diğer adıyla Heliboard yapmak için Rize’nin Ayder Yaylası’na helikopterle çıkıyor. Eşsiz doğal yapısı, yaylaları, yüksek ve kayalık zirveleri, kaliteli bol karı ve yerel kültürel zenginlikleriyle her anlamda heyecan veren bu bölgeye deneyimli pilotların kullandığı helikopterle tepeden bakmak, adrenalin seviyesinin doruklara ulaştığı bir maceraya dönüşüyor.

İZLE
GQ x Lumberjack
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası